Kód: 401

Akcia: 2 x Thermo24 + Carni flex 100000

€29,80 €42,70 Zľava 30 %

2 x Thermo24 90tabliet (cena za 1 ks €14,90)

+ ZDARMA   Carni flex 100 000 500ml (cena za 1ks €12,90)

Kategória: Akcie

Popis produktov:

Thermo24 účinný a efektívny doplnok pri spaľovaní telesného tuku, ktorý je vhodný aj pre osoby bez fyzickej záťaže. Stimuluje termogenézu (Tvorbu tepla v organizme) ktorá má za následok zrýchlenie metabolizmu, okrem toho prípravok zmierňuje chuť k jedlu, hlavne chuť na sladké.


Ak doplníte užívanie doplnku thermo24 o fizyckú aktivitu plus nízkokalorickú stravu vaše úbytky tukov budú rýchle a bez problémov. Je ideálnym doplnkom pre ľudí, ktorým sa zhadzovanie nadbitočných kíl zastavilo alebo sa im nedarí dostatočne rýchlo dostať do požadovanej formy.

thermo24 plagat


Základné výhody:


- Termogénny účinok (premena tuku na energiu a následne energiu na teplo)


- Príjemne stimulačný účinok (Chuť byť aktívny)


- Žiaden kofeín! ani žiadne búšenie srdca (ako u niektorých iných spaľovacím)


- Rýchla redukcia tuku


- Zlepšenie pomeru svalová hmota / tuk


- Je vhodný ako pre ženy, tak aj pre mužov


Odporúčané dávkovanie: 1 až 3 tablety, ideálne ráno (po jedle) a 30 - 60 minút pred fizyckou aktivitou.

Zloženie: Synefrín, V jednej tablete obsahuje najvyššiu povolenú dávku účinnej látky synefrín až 10mg. Isomalt, citrus aurantium, mikrokryštalická celulóza, deliaca látka: stearan horečnatý, oxid kremičitý


Balenie: Dóza, 90 ks tabliet


Upozornenie: Nevhodné pre deti do 15 rokov. Prípravok nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Redukcia telesnej hmotnosti + ochrana kĺbov v jednom !

Carni Flex 100 000 - L-karnitín 100 000 obohatený o kompex kĺbovej výživy a (ochrana a prevencia pred poškodením kĺbov pri náročných tréningoch)

Aktívne látky: L-carnitín (Podpora odbúravania tuku a redukcie telesnej hmotnosti) Glukosamín, chondroitín, zinok, chróm.

Balenie 500ml 
Doporučená jednorázová dávka je 15-20ml.

Nutričné hodnoty na 100gramov (100ml): Energetická hodnota 354kj 81Kcal, Bielkoviny (aminokyselina karnitín) 20000mg , sacharidy 0g, tuky 0g, chróm 2000 iu, Glukosamín 1160mg,  Chondroitin 580mg, Zinok 150mg.

Vhodný pre mužov aj ženy.

carniflex 100 000

L-carnitine je aminokyselina nachádzajúca sa aj v bežnej strave, ktorá podporuje odbúravanie tuku a redukciu telesnej hmotnosti. Pomáha transportu tuku do svalovej bunky počas fyzickej aktivity.Taktiež podporuje správnu činnosť srdcového svalu, zlepšenie fyzického a psychického výkonu a celkovú energetickú podporu organizmu.

V bežnej strave sa však tejto aminokyseliny nenachádza dostatočné množtvo ktoré by aktívny človek potreboval počas redukčnej diéty alebo počas nároných fyzických aktivít.

L-carnitine je hlavným receptorom pre aktiváciu mastných kyselín v bunkovom metabolizme – hrá rozhodujúcu úlohu v spaľovaní tukov a ich premene na energiu.  Carnitine je celosvetovo najpoužívanejším doplnkom pri chudnutí. 

SRDCE – priaznivo podporuje činnosť srdca, znižuje riziko srdcového infarktu, redukuje symptómy zlyhania srdca, zvyšuje produkciu ATP

SVALY – zvyšuje syntézu bielkovín, podporuje nárast svalových buniek, preventívne vplýva na svalové zranenia, znižuje riziko svalových kŕčov, zvyšuje silu a vytrvalosť, znižuje fyzickú a psychickú únavu

IMUNITNÉ BUNKY – suplementuje energiu do imunitných buniek, zvyšuje ich aktivitu, pozitívne vplýva na imunitu počas choroby

NERVOVÉ BUNKY – spomaľuje starnutie mozgu

PEČEŇ – urýchľuje obnovu pečeňového tkaniva, zlepšuje funkcie pečene, redukuje problémy mastnoty a tvrdnutia pečene

L-Carnitine je určený :

- pre športovcov (na zvýšenie energie a sily)

- pre ľudí s nadváhou (ako aktívna podpora spaľovania tukových buniek)

- pre seniorov (priaznivo podporuje činnosť srdca, zlepšuje pamäť)

- pre vegetariánov (v rastlinnej strave je zastúpený v malom množstve – potrebný pre celkový imunitný systém)

- pre neplodných mužov (môže pozitívne ovplyvniť počet a pohyb spermií)

 

Glukosamín, chondroitín, zinok - Sú najpoužívanejšie komponenty v prevencii a ochrane kĺbov.Kombinácia vytvorená pre silné, flexibilné kĺby a kosti.

- Má celkovo priaznivý účinok na pohybový aparát.

- Prispieva k ochrane, lepšej regenerácii chrupaviek, šliach a väzív.

- Podporuje silné kosti a kĺby.

 

Dávkovanie: Jedna dávka (podľa odmerky) 5 až 10 ml (1 polievková lyžica)

 

Upozornenie:

Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote do 25˚C, mimo dosahu malých detí. Chráňte pred slnečným žiarením. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti do 15 rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: