Akcia Tip
Kód: 39/10-2

Testo24 Black 90tab

Zloženie tohoto produktu sa okrem stimulácie vlastnej tvorby testosteronu zameriava predovšetkým na zvýšenie hladiny telu vlastného rastového hormónu (HGH) Správne užívanie testo24 black môže zlepšíť až o 30% prirodzenú produkciu Hgh.

 

 

Kategória: All in one

Zvoľte variant

1ks: 10% zľava
| 39/10-2
€21,70
1ks + 1ks za 50% z ceny: (zľava na druhé balenie 50%)
| 39/-ZL
€34,50
2ks + 2ks zdarma: (spolu 4ks za cenu dvoch)
| 39/-SP
€46

Čo je rastový hormón a aké sú jeho funkcie v ľudskom tele?

Hormóny riadia vývoj nášho organizmu už od embrya, existuje viac ako 80 druhov ľudských hormónov a každá bunka v našom tele má velké množstvo receptorov, na ktoré sa tieto hormóny viažu a fungujú ako spúštače určitých procesov v bunkách. Ak nejaký hormón narazí na bunku s receptormi pre daný hormón, dokáže sa na ňu naviazať a vykonať spustenie procesu , dať inštrukciu bunke čo má robiť.

Hormónov je v tele veľa a ich akcie musia byť koordinované a v rovnováhe, aby organizmus fungoval správne. Fungujú protiregulačne , ked sa jeden zvýši druhý sa znižuje a naopak. Hormonálny systém je riadený mozgom. (hypotalamus a hypofýza) a tam sa vylučuje aj najdôležitejší hormón - ľudský rastový hormón, ktorý vplýva nie len na rast počas dospievania ale produkuje sa nám celý život a riadi a regulujue činnosti všetkých ostatných hormónov až do smrti.

Každá bunka v ľudskom tele (vrátane všetkých žliaz s vnútorným vylučovaním ktoré produkujú všetky ostatné hormóny v tele) má receptory pre rastový hormón. 

Čo robí rastový hormón? Ako už jeho názov hovorí vplýva na rast v dospievaní,vývoj kostí a svalov, regenáraciu všetkých tkanív a orgánov, pokožky, vlasov nechtov, skrátka všetkého. Vekom sa jeho koncetrácia a vylučovanie znižuje a preto je to citelné na celkovej vitalite a fyzickom stave. Nie nadarmo sa rastový hormón nazýva aj fitness hormón alebo hormón mladosti. (Jeho syntetickú podobu zneužívajú športovci, herci atd. na dosahovanie super formy a rýchleho metabolizmu,mladého výzoru, ktorý by inak už vo svojom veku nedosiahli.)

Ako funguje testo24 black? Nejedná sa o žiadnu syntetickú formu hormónov, len o prírodný doplnok, ktorý dokáže vekom zníženú tvorbu dostať znova do prirodzene zvýšenej hladiny (cca 30%)

Čo všetko užívaním zlepšíte?

- Zrýchlený metabolizmus , lepšie spalovanie tukov a nárast svalovej hmoty.

- Z Dlhodobejšieho hladiska rastový hormón ako jediný vplýva na množenie kmeňových buniek vo svalovom tkanive (čo nedokážu ani steroidy) a tým budovať trvácne nové svalové vlákna.

- Regenerácia všetkých tkanív (pokožka, orgány, šlachy a kĺby)

- Zlepšenie imunity a vitality

- Zlepšuje mentálny výkon a psychickú pohodu

testo black plagat final

 

Balenie: 90 tabliet

Dávkovanie: denná dávka sú 4 tablety. Ideálne užiť pred tréningom alebo hodinu pred spaním. Zapiť dostatočným množstvom vody. Može sa užiť aj v dvoch denných dávkach - 2 pred tréningom alebo ráno a 2 večer.

Pre lepšie využitie doplnku sa doporučuje počas užívania dostatočne dlhý a kvalitný spánok a strava s menším obsahom cukrov. Zvýši sa tým sekrécia rastového hormónu.

Zloženie: 1 denná dávka obsahuje: Arginine Alfaketoglutarate 1000mg, Peruvian Maca extract 1000mg, Mineral complex 50mg, Tribulus extract 800mg.

Nová "Black" verzia známeho TESTO24

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: