Akcia Novinka Tip
Kód: 57/MAL2

BCAA Instant 300g

BCAA INSTANT 300g  Skvelo ochutený instantný nápoj obsahujúci farmaceuticky čisté aminokyseliny BCAA najvyššej kvality.

Kategória: Aminokyseliny

Zvoľte variant

Malina: Malina
| 57/MAL2
€19
Pomaranč: Pomaranč
| 57/POM
€19
Citrón: Citrón
| 57/CIT
€19

BCAA INSTANT 300g  Skvelo ochutený instantný nápoj obsahujúci farmaceuticky čisté aminokyseliny BCAA najvyššej kvality. BCAA sú aminokyseliny s rozvetvenými reťazcami (L-leucin, L-isoileucin, L-valin v ideálnom pomere 2:1:1 ) (z anglického Branched-chain Amino Acid sratka pre BCAA)

Prečo sú BCAA pre športovca dôležité ? 

Esenciálne aminokyseliny si telo nedokáže vytvárať z iných aminokyselín preto ho musí príjmať v strave. (Neesenciálne si telo dokáže dovyrábať z glukózy alebo z iných menej potrebných aminokyselín) Ale obzvlášť u športovca, ktorý má zvýšenú a pravidelnú telesnú námahu je potrebné dodávať v straveväčšie mnoštvo BCAA z toho dôvodu, že na rozdiel od nešportovca sú tieto aminokyseliny sú pri tréningoch odburané alebo využité ku stavbe svalovej hmoty a regenerácii. Pokiaľ telu nedodá zvýšené mnoštvo, odrazí sa to na zhoršenej regenerácii, zastavení rastu svalovej hmoty, zhoršených alebostagnujúcich výkonoch.

Prečo práve BCAA Instant ?

- Farmaceuticky čistá kvalita

- Ľahko prehĺtatelné a okamžite rýchlo vstrebávatelné kapsule

- Ideálny pomer 2:1:1

Pre koho sú BCAA určené?

Pre každého športovca, ktorý chce v prvom rade zväčšovať mnoštvo svalovej hmoty, vyhnúť sa stagnácii, neostať na jednom bode a zlešovať výkon a silu. Pre každého kto chce zo svojho tela vydolovať maximum.

Balenie 300g 

Dávkovanie:Pre ochranu svalovej hmoty v diéte a počas chudnutia 6 gramov pred tréningom a po tréningu. Pri kalorickej strave a pre zlepšenie rastu svalovej hmoty 6 gramov po tréningu.

Zloženie na jednu dávku (6 gramov) L-leucin 2500 mg, L-isoleucin 1250 mg, L-valin 1250mg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: