Kód: 343

100% Whey protein Natural 1kg

€9,70 €16 Zľava 39 %
Kategória: Proteíny

Balenie: 1kg vrece.

Príchuť: Natural Whey 

Skvelý srvátkový proteín naturálnej mliečnej chuti, bez aspartámu, bez umelých sladidiel, farbív a dalších chemických zložiek.  Vhodný pre všetkých čo chcú obohatiť svoj jedálniček o kvalitné bielkoviny potrebné na budovanie svalovej hmoty a sily. Obsahuje: 71% bielkovín,  19%, sacharidov a 2 % tuku. Obsahuje čisto len srvátkové a mliečne bielkoviny! (žiadna sójová prísada) 

Kvalitné aminokyselinové spektrum bohaté na BCAA a glutamín. 

Lahodná, prirodzene mliečne sladká chuť a skvelá rozpustnosť. Pokiaľ je vaším cieľom rýchle budovanie kvalitnej svalovej hmoty je pre vás tento proteín ideálny! Vďaka svojej neutrálnej chuti sa hodí aj ako prísada pri robení domácich proteínových tyčiniek alebo koláčov.

  • ideálny po tréningu, veľmi ľahko tráviteľný koktejl
  • veľmi ľahko rozpustný vo vode ako aj v mlieku
  • výrazný anabolický efekt
  • ochrana svalovej hmoty pred rozpadom v diete alebo pri namáhavom zaťažení
  • rýchlejšia regenerácia
  • vysoký obsah glutamínu a BCAA
  • Neobsahuje aspartam 

Proteíny sú základou stavebnou zložkou svalovej hmoty. Telo športovca má väčšiu spotrebu bielkovín ako telo necvičiaceho a preto sa strava športovcov doporučuje obohacovať o proteínové koktaily aby sa príjem bielkovým pohyboval v ideálnom množstve (2 gramy na 1 kg telesnej hmotnosti tj. u športovca vážiaceho 80kg by mal byť ideálny príjem bielkovín 160g / deň ) pokiaľ je vaším cieľom naberanie svalovej hmoty.

Dávkovanie: Jednu odmerku (alebo dve polievkové lyžice) rozmiešame v 300ml mlieka,alebo vody. Užívajte 1 až 3 dávky denne , ideálne po tréningu alebo medzi jedlami. 
1 dávka (40g) obsahuje 28g proteínu, 8g sacharidov, 1g tuku . 

 

Upozornienie: Nevhodné pre deti do 15 rokov. Prípravok nieje náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy a osoby s neznášanlivosťou laktózy.  Skladujte v suchu pri teplote do 25°C  Chránte pred mrazom a priamim slnečným žiarením. Výrobca a distribútor nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym skladovaním či použitím.

 

natural whey1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: