Night casein 1kg + L-glutamin 250g

 
Akcia Tip Zväčšiť
 

Akcia: Night Casein 1kg + ZDARMA L-glutamín 250g 

€26,70
Kategória Akcie a balíčky
Zvoľte variant
Kód tovaru 768/COK Príchuť: čokoláda Skladom €26,70
   
 

Popis produktov:

Night Casein je nočný, pomaly vstrebateľný proteín. Ideálny doplnok pre každého športovca usilujúceho sa o naberanie svalovej hmoty, pretože práve noc je čas kedy ja najvyššia proteosyntéza. Preto nevyužiť možnosť suplementácie proteínom práve na noc je premárnená šanca nabrať kvalitnú svalovú hmotu. Má hustú konzistenciu a  výborne zasýti. Je skvelým zdrojom bielkovín s postupným uvoľňovaním. Pre jeho aminokyselinové spektrum je vyhľadávaný medzi športovcami. Casein je bielkovina vhodná ako nočný proteín a hodí sa aj do redukčných diét, alebo počas dňa , kedy viete, že budete dlhší čas bez prísunu bielkovín.

night casein plagat

✅ Naberanie svalovej hmoty (hlavne počas spánku)

✅ Vhodné do redukčných diét (pocit nasýtenosti, pomalšie vstrebávanie)

✅ Hladina aminokyselín sa udrží v krvi dlhšie ako pri srvátkovom proteíne

 

Budovanie svalov nie je len o spotrebovaní dostatočného množstva bielkovín. Musí to byť správny proteín v správny čas. Srvátkový proteín sa rýchlo trávi a je ideálny na stimuláciu syntézy svalových bielkovín po tréningu. Na druhej strane casein sa trávi a vstrebáva pomaly. Zabraňuje rozkladu svalových bielkovín počas dlhšieho obdobia bez prísunu potravy. Keď užijete srvátkový proteín, množstvo aminokyselín vo vašom krvnom obehu má rýchly vzostup, ale následne rýchlo klesá. Požitie kazeínu spôsobuje pomalé a stabilné zvyšovanie aminokyselín vo vašej krvi, čo podporuje regeneráciu svalov počas dlhšieho obdobia.

casein vs whey

 

Zloženie aminokyselín na 100g: Izoleucín 5,0 g, Leucín 9,5 g, Lyzín 7,8 g, Metionín 2,6 g, Fenylalanín 4,7 g, Treonín 4,2 g, Tryptofán 1,6 g, Valín 6,1 g, Histidín (dôležité pre dojčatá) 2,8 g, Alanín 3,1 g, Arginín 3,4 g, Kyselina asparágová 7,0 g, Cysteín / cystín 0,7 g, Kyselina glutamová 20,4 g, Glycín 1,8 g, Proline 9,7 g, Serín 5,0 g, Tyrozín 5,0 g, Vitamín 6μg, Vitamín C 4,5 mg, Sodík 70 mg, Vápnik 2230 mg

Zloženie: Micelárny kazeín 

 

Doporučené dávkovanie:  V priebehu dňa a pred spaním 40g rozmiešať v 300 ml vody alebo mlieka.

Zloženie na 1 dávku (40g)

Proteín: 35g

Sacharidy: 1g

Tuky: 1g

L-Glutamine je aminokyselina, ktorá má v ľudskom tele najvýznamnejší účinok z hľadiska ochrany pred katabolizmom (rozpadom svalstva). Má veľké okrem toho množstvo funkcií v organizme. Je volná aminokyselina, ktorá má najväčšie zastúpenie v svalovej bunke (asi 70 %).

l-glutamin

Glutamín sa vo vysokej miere využíva bunkami imunitného systému. A mnohé vedecké štúdie potvrdzujú jeho pozitívny vplyv na imunitný systém (1.)    Počas infekcie alebo vysokého katabolizmu je miera spotreby glutamínu vo všetkých imunitných bunkách podobná alebo väčšia ako glukóza (2.). Zvýšený dopyt po glutamíne bunkami imunitného systému, spolu so zvýšeným použitím tejto aminokyseliny v iných tkanivách, napríklad v pečeni, však môže viesť k nedostatku glutamínu v ľudskom tele. (2.)

Taktiež je prospešný pre rýchlejšiu regeneráciu pri náročných tréningoch a lepší rast svalovej hmoty a sily. 

Popis účinkov produktu:

✅ pozitívne ovplyvňuje imunitný systém človeka

✅ reguluje rovnováhu bielkovín vo svaloch

✅ zabraňuje stratám svalovej hmoty a urýchľuje regeneráciu  buniek

✅ podporuje správne fungovanie svalových buniek a imunitného systému

Dávkovanie:

Tréningový deň:

5 g hodinu pred tréningom a 5 g ihneď po tréningu.

Deň bez tréningu: 5 - 10 g pred spaním.

1 dávku rozmiešať do 200 ml vody a vypiť.

Základná dávka je 5 g (1 celkom naplnená čajová lyžička).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

logo uber png

Značka športovej výživy Uber Nutrition®  je predávaná na Slovenskom od roku 2011. Zameranie doplnkov výživy Uber Nutrition je najmä na vysoko efektívne a zároveň čisto legálne zloženia - všetky produkty sú schválené úradom verejného zdravotníctva. 

Webová stránka: https://www.uber-nutrition.com/

Facebooková stránka:

 

lidl 4 3  

 Doplnky výživy najvyššej farmaceutickej kvality.

farmaceuticky uber 

Certifikované doplnky ktoré sú osvedčené a predávané už mnoho rokov.

testo5

Všetok tovar vždy skladom.

tesprotein5