Testo24 Black + Creatine24 250tab

 
 

AKCIA : Testo24 Black 90tab + ZDARMA Creatine24 250tab

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €39
Ušetríte €16 (–41 %)
€23    
Kód tovaru 431
Kategória Akcie a balíčky
 

TESTO24 BLACK popis:

Zloženie tohoto produktu sa okrem stimulácie vlastnej tvorby testosterónu zameriava predovšetkým na zvýšenie hladiny telu vlastného rastového hormónu (HGH) Správne užívanie testo24 black môže zlepšiť až o 30% prirodzenú produkciu Hgh.

testo black plagat 2

Čo je rastový hormón a aké sú jeho funkcie v ľudskom tele?

Hormóny riadia vývoj nášho organizmu už od embrya, existuje viac ako 80 druhov ľudských hormónov a každá bunka v našom tele má veľké množstvo receptorov, na ktoré sa tieto hormóny viažu a fungujú ako spúšťače určitých procesov v bunkách. Ak nejaký hormón narazí na bunku s receptormi pre daný hormón, dokáže sa na ňu naviazať a vykonať spustenie procesu , dať inštrukciu bunke čo má robiť.

Hormónov je v tele veľa a ich akcie musia byť koordinované a v rovnováhe, aby organizmus fungoval správne. Fungujú protiregulačne , ked sa jeden zvýši druhý sa znižuje a naopak. Hormonálny systém je riadený mozgom. (hypotalamus a hypofýza) a tam sa vylučuje aj najdôležitejší hormón - ľudský rastový hormón, ktorý vplýva nie len na rast počas dospievania ale produkuje sa nám celý život a riadi a regulujue činnosti všetkých ostatných hormónov až do smrti.

Každá bunka v ľudskom tele (vrátane všetkých žliaz s vnútorným vylučovaním ktoré produkujú všetky ostatné hormóny v tele) má receptory pre rastový hormón. 

Čo robí rastový hormón? Ako už jeho názov hovorí vplýva na rast v dospievaní,vývoj kostí a svalov, regeneráciu všetkých tkanív a orgánov, pokožky, vlasov nechtov, skrátka všetkého. Vekom sa jeho koncentrácia a vylučovanie znižuje a preto je to citeľné na celkovej vitalite a fyzickom stave. Nie nadarmo sa rastový hormón nazýva aj fitness hormón alebo hormón mladosti. (Jeho syntetickú podobu zneužívajú športovci, herci atd. na dosahovanie super formy a rýchleho metabolizmu,mladého výzoru, ktorý by inak už vo svojom veku nedosiahli.)

Ako funguje testo24 black? Nejedná sa o žiadnu syntetickú formu hormónov, len o prírodný doplnok, ktorý dokáže vekom zníženú tvorbu dostať znova do prirodzene zvýšenej hladiny (cca 30%)

Čo všetko užívaním zlepšíte?

✅ Zrýchlený metabolizmus , lepšie spaľovanie tukov a nárast svalovej hmoty.

✅ Z Dlhodobejšieho hľadiska rastový hormón ako jediný vplýva na množenie kmeňových buniek vo svalovom tkanive (čo nedokážu ani steroidy) a tým budovať trvácne nové svalové vlákna.

✅ Regenerácia všetkých tkanív (pokožka, orgány, šľachy a kĺby)

✅ Zlepšenie imunity a vitality

✅ Zlepšuje mentálny výkon a psychickú pohodu

plagat testo black

 

Balenie: 90 tabliet

Dávkovanie: denná dávka sú 4 tablety. Ideálne užiť pred tréningom alebo hodinu pred spaním. Zapiť dostatočným množstvom vody. Môže sa užiť aj v dvoch denných dávkach - 2 pred tréningom alebo ráno a 2 večer.

Pre lepšie využitie doplnku sa doporučuje počas užívania dostatočne dlhý a kvalitný spánok a strava s menším obsahom cukrov. Zvýši sa tým sekrécia rastového hormónu.

Zloženie: 1 denná dávka obsahuje: Arginine Alfaketoglutarate 1000mg, Peruvian Maca extract 1000mg, Mineral complex 50mg, Tribulus extract 800mg.

 

CREATINE24  250tab.

Uber Nutrition Creatine24 - špičková forma kreatínu PEG . Nová generácia kretínu, ktorá minimalizuje zadržiavanie vody a mnohonásobne lepšie sa vstrebáva do svalovej bunky. Oproti ostatným kreatínom je účinok evidentne silnejší.  

 

✅ ZVÝŠENIE SILY A ENERGIE V ŠPORTE, LEPŠIA VÝBUŠNOSŤ, RÝCHLOSŤ, VÝKON!

✅ NÁRAST KVALITNEJ SVALOVEJ HMOTY BEZ TUKU A ZADRŽOVANEJ VODY 

 creatine24 plagat 1

Je ideálnym doplnkom výživy pre každého športovca. Pri používaní prípravku nieje potrebná nasycovacia fáza ako pri iných kreatínoch! Kreatín je doplnok výživy, ktorý zaručene funguje a patrí do výbavy každého športovca usilujúceho sa o nárast svalovej hmoty. Oproti klasickému monohydrátu ma creatine24 niekoľko výhod:

- Trojnásobnú využitelnosť (lepšie vstrebávanie do bunky)

- Nezadržiavanie vody (svaly sú potom viac vyrysované a taktiež pri športoch nestrácate rýchlosť prebytočným zavodnením)

- Dvojnásobne väčší nárast svalovej hmoty

Obsah na jednu tabletu: Creatine PEG™  1000mg

Doporučené dávkovanie: 3 - 5 tabliet (podľa hmotnosti) jeden až dva krát denne. Maximálna denná dávka je 10 tabliet.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

logo uber png

Značka športovej výživy Uber Nutrition®  je predávaná na Slovenskom od roku 2011. Zameranie doplnkov výživy Uber Nutrition je najmä na vysoko efektívne a zároveň čisto legálne zloženia - všetky produkty sú schválené úradom verejného zdravotníctva. 

Webová stránka: https://www.uber-nutrition.com/

Facebooková stránka:

 

lidl 4 3  

 Doplnky výživy najvyššej farmaceutickej kvality.

farmaceuticky uber 

Certifikované doplnky ktoré sú osvedčené a predávané už mnoho rokov.

testo5

Všetok tovar vždy skladom.

tesprotein5