Akciový balík - Crea-performance + Pump-performance

 
 

Pump-performance 325gramov - Najlepšia predtréningová formula pre dosiahnutie maximálneho napumpovania a nabudenia na tréning.

Crea-performance 250tabliet - špičková forma kreatínu PEG . Nová generácia kreatínu, ktorá minimalizuje zadržiavanie vody a mnohonásobne lepšie sa vstrebáva do svalovej bunky. Oproti ostatným kreatínom je účinok evidentne silnejší. 

Dostupnosť Skladom
€34    
Kód tovaru 626
Kategória Akcie - Máj
 

Pump performance - Najlepšia predtréningová formula pre dosiahnutie maximálneho nabudenia na tréning, súčasne s príjemným pocitom maximálnej energie (neobsahuje veľké množstvo kofeínu ani iných zakázaných látok , ktoré zbytočne zvyšujú krvný tlak a spôsobujú nežiadúce stavy)

pump plagat

 

Najnovšia generácia transportérov oxidu dusnatého pre maximálne napumpovanie, regeneráciu a nabudenie do tréningu. 

Synergické pôsobenie matrixu arginínu, kreatínu a stimulantov spôsobí: 

✅ zväčšenie produkcie oxidu dusnatého 

✅ zväčšenie krvného toku do svalov

✅ dlhodobé udržovanie svalovej pumpy

✅ usmerňovanie transportu živín do svalov

Aktivita pump-performance bola zlepšená moderným energetickým matrixom, ktorý obsahuje komplex sacharidov, taurínu, tyrozinu a kofeínu. Jeho pôsobenie predlžuje dĺžku tréningu, zlepšenie energetickej účinnosti a využitie sacharidov, urýchlenie procesov potréningovej regenerácie. 

Dávkovanie: 25g (jednu odmerku) pred tréningom

Zloženie: Kreatín PHX, Beta Alanín, Arginín Alfa-ketoglutarát, Dextróza, Maltodextrín, Taurín, TriKreatín malát, Tyrozín, Citrulín Malát, Kofeín bezvodý, Regulátor kyslosti: kyselina citrónová, Aroma citrus,  oxid horečnatý, Hydrogen uhličitan draselný,  sukralóza, acesulfám K.

pump performance label

 
 
Crea-performance 250tabliet - špičková forma kreatínu PEG . Nová generácia kreatínu, ktorá minimalizuje zadržiavanie vody a mnohonásobne lepšie sa vstrebáva do svalovej bunky. Oproti ostatným kreatínom je účinok evidentne silnejší. 
crea perofrmance
✅ zvýšenie sily a energie v športe, lepšia výbušnosť, rýchlosť, výkon!
✅ nárast kvalitnej svalovej hmoty bez tuku a zadržovanej vody.

Je ideálnym doplnkom výživy pre každého športovca. Pri používaní prípravku nieje potrebná nasycovacia fáza ako pri iných kreatínoch! Kreatín je doplnok výživy, ktorý zaručene funguje a patrí do výbavy každého športovca usilujúceho sa o nárast svalovej hmoty. Oproti klasickému monohydrátu ma creatine24 niekoľko výhod:

✅ Trojnásobnú využiteľnosť (lepšie vstrebávanie do bunky).

✅ Nezadržiavanie vody (svaly sú potom viac vyrysované a taktiež pri športoch nestrácate rýchlosť prebytočným zavodnením).

✅ Dvojnásobne väčší nárast svalovej hmoty.

Obsah na jednu tabletu: Creatine PEG™  1000mg

Doporučené dávkovanie: 3 - 5 tabliet (podľa hmotnosti) jeden až dva krát denne. Maximálna denná dávka je 10 tabliet.

 

Crea-performance nutrition facts

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: