Akcia: Spaľovač Thermo performance 120kaps. + L-karnitín 500ml

 
 

Akciový balíček:

Výkonný spaľovač tukov  Thermo performance 120 kapslí

+ ZDARMA L-karnitín 100.000 500ml

Dostupnosť Skladom
€21,50    
Kód tovaru 798
Kategória Akcie - Január
 

Popis produktov:

Thermo performance 120 kaps.:

✅ lepší výkon na tréningu

✅ rýchlejší metabolizmus a viac spálených kalórií počas dna 

✅ viac energie a vitality počas športovej aktivity aj po celý deň

thermo performance

Účinnosť jednotlivých látok:

✅ Synefrín - dôležitý vďaka termogennému efektu, pomocou neho sa totiž zvyšuje bazálny metabolizmus. Zvýšenie bazálneho metabolizmu sa prejavuje väčším energetickým výdajom, a to aj v úplnom pokoji. Veľkým pozitívom je fakt, že tento výdaj je pokrytý zvýšeným spaľovaním tukov.

✅ Zelený čaj - vysoko koncentrovaný 80 % extrakt zeleného čaju. Extrakt zo zeleného čaju je bohatým zdrojom prírodných bioaktívnych fytochemických látok - polyfenoly (catechíny, flavonoly, fenolové kyseliny) a methylxantíny (kofeín, teofylín, teobromín). V ľudskom tele, katechíny regulujú aktivitu mnohých enzýmov podporujúcich aktivitu buniek

✅ Kofeín - zvyšuje spaľovanie tukov a zároveň šetrí zásobný cukor (glykogén). Kofeín spolu s aeróbnym tréningom vybudí stresové hormóny adrenalín a noradrenalín, tuk sa uvolní z tukových buniek do krvného obehu a tým vytvoria ideálne podmienky pre využitie tukov ako energetického zdroja. 

✅ Karnitín - v organizme nemožno spáliť jediný gram tuku bez karnitínu, a preto je jeho prítomnosť v každom špickovom "spalovaci" absolútne nevyhnutná. Všetky stimulačné mechanizmy na podporu spaľovania tukov by boli bez efektu, keby sme nemali dostatok karnitínu. Karnitíntartrát teda ideálne doplňuje veľmi efektívnu trojkombináciu účinných termogénnych látok - synefrín, výťažok z vrby bielej, kofeín.

Dávkovanie: 1-2 kapsule 2 x denne. Ideálne pred tréningom alebo ráno.

Balenie: 120 kapsúl.

thermo-performance 120 label etiketa 18.5

 

 

 

L-karnitín 500ml

je látka, ktorá zintenzívňuje premenu tukov tým, že na seba viaže mastné kyseliny obsiahnuté v tukoch a umožňuje ich prechod cez mitochondrionálnu membránu bunky, kde sa z nich tvorí energia. Produkt je obohatený o chróm, ktorý je esenciálny stopový prvok vplývajúci predovšetkým na správny metabolizmus živín v tele. (cukrov, tukov, bielkovín). A čajové polyfenoly (antioxidanty)

carnitin 100 000

L-carnitine je aminokyselina nachádzajúca sa aj v bežnej strave, ktorá podporuje odbúravanie tuku a redukciu telesnej hmotnosti. Pomáha transportu tuku do svalovej bunky počas fyzickej aktivity.Taktiež podporuje správnu činnosť srdcového svalu, zlepšenie fyzického a psychického výkonu a celkovú energetickú podporu organizmu.

V bežnej strave sa však tejto aminokyseliny nenachádza dostatočné množstvo ktoré by aktívny človek potreboval počas redukčnej diéty alebo počas náročných fyzických aktivít.

L-carnitine je hlavným receptorom pre aktiváciu mastných kyselín v bunkovom metabolizme – hrá rozhodujúcu úlohu v spaľovaní tukov a ich premene na energiu.  L-carnitine je celosvetovo najpoužívanejším doplnkom pri chudnutí. 

Má pozitívny vplyv na orgány: 

SRDCE – priaznivo ovplyvňuje činnosť kardiovaskulárneho systému, znižuje riziko srdcového infarktu, zvyšuje produkciu ATP

SVALY – podporuje syntézu bielkovín, preventívne vplýva na svalové zranenia, znižuje riziko svalových kŕčov, zvyšuje silu a vytrvalosť, znižuje fyzickú a psychickú únavu

IMUNITNÉ BUNKY – suplementuje energiu do imunitných buniek, zvyšuje ich aktivitu, pozitívne vplýva na imunitu počas choroby

NERVOVÉ BUNKY – spomaľuje starnutie mozgu

PEČEŇ – urýchľuje obnovu pečeňového tkaniva, zlepšuje funkcie pečene, redukuje problémy mastnoty a tvrdnutia pečene

L-Carnitine je určený :

✅ pre športovcov (na zvýšenie dlhodobej energie stratu telesného tuku)

✅ pre ľudí s nadváhou (ako aktívna podpora spaľovania tukových buniek)

✅ pre seniorov (priaznivo podporuje činnosť srdca, zlepšuje pamäť)

✅ pre vegetariánov (v rastlinnej strave je zastúpený v malom množstve – potrebný pre celkový imunitný systém)

 

Dávkovanie:

Prípravok sa používa jeden až dva krát denne, ideálne 30 až 60 minút pred telesným výkonom. V netréningový deň je dobré výrobok použiť ráno.
Nápoj sa užíva v hotovom stave alebo sa primieša do nápoja.
Doporučená denná dávka je 1000 až 2000mg L-karnitínu.
Dávkovanie podľa odmerky.
Jedna dávka: 5 až 10 ml (1 polievková lyžica )

Zloženie:

L-karnitín, voda, kyselina vínna (regulátor pH), extrakt zo zeleného čaju (bezkofeínový),
aróma, sladidlo sukralóza, chlorid chromitý. Zahusťovadlo xanthan.
Konzervačné látky : sorbán draselný a beznzoán sodný.

Energetická hodnota 354Kj/ 81kcal
Bielkoviny (karnitín) : 20g
Sacharidy : 0g
Tuky : 0g
Organické kyseliny : 4,5g
Čajové polyfenoly : 20mg
Čajové katechíny : 15mg
Epigallokatechingalat (EGCG) : 5,75mg
Chróm : 2000u

 

Upozornenie:

Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote do 25˚C, mimo dosahu malých detí. Chráňte pred slnečným žiarením. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti do 12 rokov.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: