Thermo performance 120kaps + Multivitamin 60tab zdarma

 
Akcia Tip Zväčšiť
 

Thermo-performance: Výkonný spaľovač tukov, ktorý obsahuje kombináciu najúčinnejších látok na spaľovanie. Synefrín, kofeín, extrakt zo zeleného čaju a karnitín tartrát. 

+ ZDARMA Multivitamin & minerals 60tabliet - Vitamínový a minerálový komplex pre a aktívnych ľudí.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €34
Ušetríte €12,50 (–37 %)
€21,50    
Kód tovaru 662
Kategória Akcie - Január
 

Synergickou kombináciou týchto látok dochádza k maximálnemu zvýšeniu efektu spaľovania tukov. Synefrín, kofeín, extrakt zo zeleného čaju a karnitín tartrát. 

Je určený pre:

✅ lepší výkon na tréningu

✅ rýchlejší metabolizmus a viac spálených kalórií počas dna 

✅ viac energie a vitality počas športovej aktivity aj po celý deň. 

thermo performance

Účinnosť jednotlivých látok:

✅ Synefrín - dôležitý vďaka termogennému efektu, pomocou neho sa totiž zvyšuje bazálny metabolizmus. Zvýšenie bazálneho metabolizmu sa prejavuje väčším energetickým výdajom, a to aj v úplnom pokoji. Veľkým pozitívom je fakt, že tento výdaj je pokrytý zvýšeným spaľovaním tukov.

✅ Zelený čaj - vysoko koncentrovaný 80 % extrakt zeleného čaju. Extrakt zo zeleného čaju je bohatým zdrojom prírodných bioaktívnych fytochemických látok - polyfenoly (catechíny, flavonoly, fenolové kyseliny) a methylxantíny (kofeín, teofylín, teobromín). V ľudskom tele, katechíny regulujú aktivitu mnohých enzýmov podporujúcich aktivitu buniek

✅ Kofeín - zvyšuje spaľovanie tukov a zároveň šetrí zásobný cukor (glykogén). Kofeín spolu s aeróbnym tréningom vybudí stresové hormóny adrenalín a noradrenalín, tuk sa uvolní z tukových buniek do krvného obehu a tým vytvoria ideálne podmienky pre využitie tukov ako energetického zdroja. 

✅ Karnitín - v organizme nemožno spáliť jediný gram tuku bez karnitínu, a preto je jeho prítomnosť v každom špickovom "spalovaci" absolútne nevyhnutná. Všetky stimulačné mechanizmy na podporu spaľovania tukov by boli bez efektu, keby sme nemali dostatok karnitínu. Karnitíntartrát teda ideálne doplňuje veľmi efektívnu trojkombináciu účinných termogénnych látok - synefrín, výťažok z vrby bielej, kofeín.

Dávkovanie: 1-2 kapsule 2 x denne.

Balenie: 120 kapsúl.

thermo-performance 120 label etiketa 18.5

 

Popis Multivitamin & minerals 60tabliet:

Vitamínový a minerálový komplex pre a aktívnych ľudí.

multivitamin plagat 1

Prečo obzvlášť športovci potrebujú prirodzenú stravu obohatiť o väčšie množstvo vitamínov a minerálov?

Vitamíny a minerály sú zložité organické látky nevyhnutné pre rast, rozvoj a regeneráciu každej bunky v organizme. Pri náročnejšom fyzickom zaťažení sa ich dôležitosť niekoľkonásobne zvyšuje, proces regenerácie, bunkové procesy (rast svalov) si vyžadujú zvýšený a pravidelný príjem týchto látok. Metabolizmus pracuje rýchlejšie a tak sa ich zásoby rýchlejšie míňajú. Taktiež potením sa veľa látok vylúči a treba ich dopĺňať pravidelnejšie a vo väčších množstvách ako u nešportovcov.

Prečo Multivitamin & minerals ?

✅ je zložením navrhnutý na potreby športovcov a aktívnych ľudí.

✅ ľahko prehĺtatelné a rýchlo vstrebateľné tablety.

✅ Vysoká biologická hodnota a kvalita.

✅ Lepšia imunita a vitalita.

Obsiahnuté vitamíny a minerály dodávajú telu energiu a vitalitu a pôsobia priaznivo na nervovú sústavu. Vitamín C, B2 a E sa radí medzi antioxidanty, ktoré chránia bunky tela pred voľnými radikálmi. Vitamín C, E, B6, B12 a kyselina listová posilňujú prirodzený imunitný systém organizmu. Produkt multivitamin and mienrals je obohatený aj o Aquamín®, ktorý obsahuje hlavne Vápnik, Horčík a daľších 72 prvkov.

Dávkovanie: 1 tableta denne najlepšie ráno 

Balenie 60 tabliet

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

logo uber png

Značka športovej výživy Uber Nutrition®  je predávaná na Slovenskom od roku 2011. Zameranie doplnkov výživy Uber Nutrition je najmä na vysoko efektívne a zároveň čisto legálne zloženia - všetky produkty sú schválené úradom verejného zdravotníctva. 

Webová stránka: https://www.uber-nutrition.com/

Facebooková stránka:

 

lidl 4 3  

 Doplnky výživy najvyššej farmaceutickej kvality.

farmaceuticky uber 

Certifikované doplnky ktoré sú osvedčené a predávané už mnoho rokov.

testo5

Všetok tovar vždy skladom.

tesprotein5