Akciový set - Anabol24 + BCAA + shaker

 
 

Akciový set - Anabol24 + BCAA + shaker

V darčekovej krabici.

€38,90
Kategória Akcie - Október
Zvoľte variant
Kód tovaru 879/COK Príchuť: čokoláda Skladom €38,90
   
Kód tovaru 879/JAH Príchuť: Jahoda Skladom €38,90
   
Kód tovaru 879/VAN Príchuť: Vanilka Skladom €38,90
   
Kód tovaru 879/BAN Príchuť: Banán Skladom €38,90
   
 

Limitovaná edícia - Anabol24 v dizajnovej krabici + BCAA + shaker

Akciový set - Anabol24 + BCAA + shaker

Obsah balenia: Anabol24 1kg , Shaker 800ml, BCAA 120kaps.

Anabol24 1 kg

All in one formula. ("Všetko v jednom" čo vaše svaly potrebujú pre rýchlejší rast) Potréningový koktail obsahujúci všetko čo vaše svaly potrebujú pre rýchly rast. Bielkoviny, sacharidy, aminokyseliny, kreatín, glutamín. Najsilnejší voľnopredajný stimulant rastu svalovej hmoty.

 

BCAA 120kaps

BCAA  2:1:1  Kapsule obsahujú farmaceuticky čisté aminokyseliny BCAA najvyššej kvality. BCAA sú aminokyseliny s rozvetvenými reťazcami (L-leucin, L-isoileucin, L-valin v ideálnom pomere 2:1:1 ).

Akciový set - Anabol24 + BCAA + shaker

Balené v dizajnovej krabici

Limitované edícia so shakerom zdarma balené v dizajnovej krabici vhodnej ako darček.

Chutný proteínový nápoj

Má skvelú sladkú chuť a rozpustnosť. Vhodný objemový prípravok pre začiatočníkov aj pokročilých .

All in one formula. ("Všetko v jednom" čo vaše svaly potrebujú pre rýchlejší rast) Najsilnejší voľnopredajný stimulant rastu svalovej hmoty

Akciový set - Anabol24 + BCAA + shaker
Akciový set - Anabol24 + BCAA + shaker

Zloženie na jednu dávku

Základ tvoria superkombinácie: Srvátkového koncetrátu WPC a Hydrolizátu s obsahom voľných foriem aminokyselín AminoMatrix L-glutamín, (Leucin, isoleucin, valin, BCAA) L-alanin, L-cystein, Methionin, Histidin , L-arginin

Pre správne vstrebávanie do svalovej bunky spolu s polysacharidmi (maltodextrín) - medzistupeň medzi jednoduchými a zloženými cukrami vďaka čomu vie telo lepšie a rýchlejšie využiť a spracovať aminokyseliny. Taktiež je lepšia odozva anabolického hormónu inzulínu, ktorý ich lepšie transportuje priamo do svalovej bunky.

Zmesi kreatínov - Creatine matrix (Krealkalyn + monohydrát + kreatin fosfát) spoločne s dextrózou pre maximálne využitie a inzulínovú odozvu.

BCAA 120 kapslí.

BCAA  2:1:1  Kapsule obsahujú farmaceuticky čisté aminokyseliny BCAA najvyššej kvality. BCAA sú aminokyseliny s rozvetvenými reťazcami (L-leucin, L-isoileucin, L-valin v ideálnom pomere 2:1:1 ) (z anglického Branched-chain Amino Acid sratka pre BCAA)

Prečo sú BCAA pre športovca dôležité ? 

Esenciálne aminokyseliny si telo nedokáže vytvárať z iných aminokyselín preto ho musí prijmať v strave. (Neesenciálne si telo dokáže vytvoriť z glukózy alebo z iných menej potrebných aminokyselín) Ale obzvlášť u športovca, ktorý má zvýšenú a pravidelnú telesnú námahu je potrebné dodávať v strave väčšie množstvo BCAA z dôvodu, že na rozdiel od nešportovca sú tieto aminokyseliny sú pri tréningoch odbúrané alebo využité ku stavbe svalovej hmoty a regenerácii. Pokiaľ telu nedodá zvýšené množstvo, odrazí sa to na zhoršenej regenerácii, zastavení rastu svalovej hmoty, zhoršených alebo stagnujúcich výkonoch.

Akciový set - Anabol24 + BCAA + shaker
Akciový set - Anabol24 + BCAA + shaker

Shaker 600 ml

Objem 800 ml (mierka do 600 ml) 

- Elegantný a moderný dizajn

- Stupnica v ml aj OZ

- 100% nepriepustnosť

- Vysoko kvalitný, netoxický plast

- Sieťovina zacvakne na veko

- Bezpečné v mikrovlnnej rúre, umývačke a mrazničke 

- Otočné veko a uzáver

- Plastový výrobok z európy



Dávkovanie: Anabol24

60g do 300-400 ml vody alebo mlieka. 60g = jedna dávka ideálne po tréningu. Doporučená ideálna denná dávka je 120g ( rozdelená do 2 až 3 dávok počas dna,medzi jedlami (desiata, olovrant alebo po tréningu) Prípravok nenahradzuje bežnú stravu. 

Dávkovanie: BCAA

Dávkovanie: Pre ochranu svalovej hmoty v diéte a počas chudnutia 5 kapslí pred tréningom a po tréningu. Pri kalorickej strave a pre zlepšenie rastu svalovej hmoty 5 kapslí po tréningu.

Zloženie na jednu dávku (5 kapslí) L-leucin 1250 mg, L-isoleucin 625 mg, L-valin 625mg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: