Akciový set - Whey protein platinum1 + Tnox + shaker

 
 

Whey protein Platinum1 1kg - Srvátkový whey proteín.

T-NOx - Stimulant testosterónu obohatenýarginín AAKG (arginín alfa-ketoglutarát) ktorý zvyšuje hladinu NO (oxidu dusnatého), vďaka čomu dochádza k zvýšenému prietoku krvi (efekt napumpovania) 

€44,90
Kategória Akcie - Október
Zvoľte variant
Kód tovaru 894/COK Príchuť: čokoláda Skladom €44,90
   
Kód tovaru 894/JAH Príchuť: Jahoda Skladom €44,90
   
Kód tovaru 894/VAN Príchuť: Vanilka Skladom €44,90
   
Kód tovaru 894/BAN Príchuť: Banán Skladom €44,90
   
 

6.9 banner platinum1 + t-nox

Popis produktu Platinum1 whey protein 1kg:

#ShowMore#

Plaatinum1_1

Proteín Platinum1 je špičkový a veľmi chutný proteín. 

Je to srvátkový mliečny koncentrát vyrobený nechemickou výrobnou technológiou CFM, ktorá umožňuje zachovanie maxima bioaktívnych frakcií pôvodnej suroviny. S extra vysokým podielom aminokyselín. Maximálny obsah BCAA a Glutamínu , aký je možné dosiahnuť filtráciou mliečnej srvátky.  

Ak hľadáš proteín na obohatenie svojej stravy o naozaj kvalitné bielkoviny tak toto je ideálna voľba. Vhodné pri každom druhu športu. Proteín s kvalitným aminokyselinovým spektrom by nemal chýbať ani počas diétnej fázy a ani počas budovania objemu. 

Plaatinum1_5

 Telo športovca má väčšiu spotrebu bielkovín ako telo netrénujúceho a preto sa strava športovcov doporučuje obohacovať o proteínové koktaily, aby sa príjem bielkovým pohyboval v ideálnom množstve (2 gramy na 1 kg telesnej hmotnosti tj. u športovca s hmotnosťou 80 kg by mal byť ideálny príjem bielkovín 160 g / deň ) pokiaľ je vaším cieľom naberanie svalovej hmoty. 

 

Dávkovanie:

Jednu odmerku (alebo dve polievkové lyžice) rozmiešame v 300 ml mlieka alebo vody. Užívame 1 až 3 dávky denne , ideálne po tréningu alebo medzi jedlami.
1 dávka (30 g) obsahuje 22,5 g proteínu, 3,5 g sacharidov, 1,3 g tuku. Ideálne dávkovanie je 1 až 3 krát za deň, podľa potreby na obohatenie Vašej bežnej stravy.

Plaatinum1_4

 

 Balenie 1 kg dóza.  alebo 2,3kg dóza. 

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 15 rokov. Obsahuje alergén: laktóza. Prípravok nieje náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy a osoby s neznášanlivosťou laktózy.  Skladujte v suchu pri teplote do 25°C  Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Výrobca a distribútor nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym skladovaním či použitím.

platinum1_2

platinum1_3

#ShowMore#

 

 


Popis produktu T-NOx 90tab. :

#ShowMore#

 

t-nox info

T-NOx - stimulant testosterónu obohatený o arginín AAKG (arginín alfa-ketoglutarát) ktorý zvyšuje hladinu NO (oxidu dusnatého), vďaka čomu dochádza k zvýšenému prietoku krvi (efekt napumpovania)  čo vo výsledku významne zlepšuje transport živín do buniek, zásobovanie svalov kyslíkom a odvod metabolických splodín. Taktiež mnohí muži ocenia jeho "vedľajší účinok" v podobe lepšieho výkonu ♂️ . 

Základ pre zvýšenú tvorbu vlastného testosterónu tvorí Tribulus (80%) , Maca peruánska a zinok.  

 

Zloženie na jednu dennú dávku (4 tablety): 

t-nox supplent facts

 

Keď spojíte NO pumpu s macou peruánskou a tribulusom, dodáte telu nielen množstvo látok podporujúcich prekrvenie a výkon, ale aj zlepšujúcich zdravie kardiovaskulárneho systému, metabolizmu, detoxikácie vnútorných orgánov.

T-Nox: 

✅ Podporuje rýchlejší nárast svalovej hmoty a športového výkonu.

✅ Zlepšuje regeneráciu a chuť na tréning.

✅ Podporuje zvýšenie fyzického výkonu, výdrž a silu.

✅ Má povzbudzujúci a stimulujúci efekt pre mužov (podporuje vylučovanie testosterónu)

✅ Obmedzuje tvorbu a výskyt svalových kŕčov.

✅ Nezadržuje vodu v tele.

✅ Stimuluje imunitný systém.

 

Dávkovanie: 2 krát denne 2 tablety.

Balenie: 90Tabliet

 

 

#ShowMore#

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: