Testo24 Black 90tab

 
Akcia Tip Zväčšiť
 

Akcia 1 + 1  ZDARMA.

Zloženie tohoto produktu sa okrem stimulácie vlastnej tvorby testosterónu zameriava predovšetkým na zvýšenie hladiny telu vlastného rastového hormónu (HGH) Správne užívanie testo24 black môže zlepšiť až o 30% prirodzenú produkciu Hgh.

 

 

€22,90
Kategória All in one
Zvoľte variant
Kód tovaru 39/-2 1 + 1 Zdarma: (2 balenia 2 x 90 tab) Skladom €22,90
   
 

testo black plagat 2

Čo je rastový hormón a aké sú jeho funkcie v ľudskom tele?

Hormóny riadia vývoj nášho organizmu už od embrya, existuje viac ako 80 druhov ľudských hormónov a každá bunka v našom tele má veľké množstvo receptorov, na ktoré sa tieto hormóny viažu a fungujú ako spúšťače určitých procesov v bunkách. Ak nejaký hormón narazí na bunku s receptormi pre daný hormón, dokáže sa na ňu naviazať a vykonať spustenie procesu , dať inštrukciu bunke čo má robiť.

Hormónov je v tele veľa a ich akcie musia byť koordinované a v rovnováhe, aby organizmus fungoval správne. Fungujú protiregulačne , ked sa jeden zvýši druhý sa znižuje a naopak. Hormonálny systém je riadený mozgom. (hypotalamus a hypofýza) a tam sa vylučuje aj najdôležitejší hormón - ľudský rastový hormón, ktorý vplýva nie len na rast počas dospievania ale produkuje sa nám celý život a riadi a regulujue činnosti všetkých ostatných hormónov až do smrti.

Každá bunka v ľudskom tele (vrátane všetkých žliaz s vnútorným vylučovaním ktoré produkujú všetky ostatné hormóny v tele) má receptory pre rastový hormón. 

Čo robí rastový hormón? Ako už jeho názov hovorí vplýva na rast v dospievaní,vývoj kostí a svalov, regeneráciu všetkých tkanív a orgánov, pokožky, vlasov nechtov, skrátka všetkého. Vekom sa jeho koncentrácia a vylučovanie znižuje a preto je to citeľné na celkovej vitalite a fyzickom stave. Nie nadarmo sa rastový hormón nazýva aj fitness hormón alebo hormón mladosti. (Jeho syntetickú podobu zneužívajú športovci, herci atd. na dosahovanie super formy a rýchleho metabolizmu,mladého výzoru, ktorý by inak už vo svojom veku nedosiahli.)

Ako funguje testo24 black? Nejedná sa o žiadnu syntetickú formu hormónov, len o prírodný doplnok, ktorý dokáže vekom zníženú tvorbu dostať znova do prirodzene zvýšenej hladiny (cca 30%)

Čo všetko užívaním zlepšíte?

✅ Zrýchlený metabolizmus , lepšie spaľovanie tukov a nárast svalovej hmoty.

✅ Z Dlhodobejšieho hľadiska rastový hormón ako jediný vplýva na množenie kmeňových buniek vo svalovom tkanive (čo nedokážu ani steroidy) a tým budovať trvácne nové svalové vlákna.

✅ Regenerácia všetkých tkanív (pokožka, orgány, šľachy a kĺby)

✅ Zlepšenie imunity a vitality

✅ Zlepšuje mentálny výkon a psychickú pohodu

plagat testo black

 

Balenie: 90 tabliet

Dávkovanie: denná dávka sú 4 tablety. Ideálne užiť pred tréningom alebo hodinu pred spaním. Zapiť dostatočným množstvom vody. Môže sa užiť aj v dvoch denných dávkach - 2 pred tréningom alebo ráno a 2 večer.

Pre lepšie využitie doplnku sa doporučuje počas užívania dostatočne dlhý a kvalitný spánok a strava s menším obsahom cukrov. Zvýši sa tým sekrécia rastového hormónu.

Zloženie: 1 denná dávka obsahuje: Arginine Alfaketoglutarate 1000mg, Peruvian Maca extract 1000mg, Mineral complex 50mg, Tribulus extract 800mg.

Nová "Black" verzia známeho TESTO24

 

 

 

 

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
I Avatar autora 6.12.2019 00:52
je to dobre, mne to slapalo. Kazdy den som vladal cvicit aj forma isla isla rychlo hore

logo uber png

Značka športovej výživy Uber Nutrition®  je predávaná na Slovenskom od roku 2011. Zameranie doplnkov výživy Uber Nutrition je najmä na vysoko efektívne a zároveň čisto legálne zloženia - všetky produkty sú schválené úradom verejného zdravotníctva. 

Webová stránka: https://www.uber-nutrition.com/

Facebooková stránka:

 

lidl 4 3  

 Doplnky výživy najvyššej farmaceutickej kvality.

farmaceuticky uber 

Certifikované doplnky ktoré sú osvedčené a predávané už mnoho rokov.

testo5

Všetok tovar vždy skladom.

tesprotein5