Chceš rýchlo a účinne naberať svaly? Tento doplnok stravy ti s tým dokáže pomôcť

201Ľudia bežne hľadajú overené tipy na to, ako schudnúť. Niektorí však majú presne opačný problém – chceli by nejaké to kilo pribrať a vybudovať si svalovú hmotu. Ako si s tým pomôcť?
 

Najčastejšie je problém v strave

Každé telo je individuálne, preto je niekedy náročné odhadnúť, čo bráni priberaniu. Zväčša je príčinou nesprávne zvolená strava. Nielen pri chudnutí, ale aj pri naberaní hrajú dôležitú úlohu kalórie. Ak chceš pribrať, musíš ich prijať viac, než počas dňa spáliš. Staviť pritom treba na kvalitnú stravu, v ktorej bude dostatočné množstvo všetkých makronutrientov. Bielkovín by si mal prijať okolo 1,7-2 g na kilogram hmotnosti a popri nich nesmieš zabudnúť ani na sacharidy a tuky.

Doplnky výživy nie sú náhradou, ale doplnením stravy o tieto potrebné zložky stravy

Preto doplnky výživy hlavne u športujúceho človeka, ktorý sa snaží pribrať svaly, niesú rozhodne na škodu. Obchod s doplnkami výživy uberutrition.sk má v ponuke osvedčený objemový prípravok. Anabol24. Nejedná sa klasický proteín, ale skôr o takzvanú "all in one" formulu. Teda aby si zákazník nemusel kupovať viac doplnkov zvlášť, tak tento produkt obsahuje všetko v jednom. Obohatíte ním tak svoju bežnú stravu o potrebné kalórie, bielkoviny, aminokyseliny, vitamíny a minerály, a iné zložky, ktoré podporujú zdravý prírastok na váhe.

anabol24

Je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých, mužov i ženy

Obsahuje zložky ako srvátkový proteín, aminokyseliny BCAA, L-glutamín, kreatín, maltodextrín, ktoré sú základnými doplnkami vhodnými na zlepšenie rastu svalstva ako u začiatočníkov, tak aj u pokročilých. Jedným z mnohých spokojných zákazníkov je aj mladý úspešný slovenský reprezentant v powerliftingu. Anabol24 od Uber Nutrition patrí medzi doplnky, ktoré zvýšia už spomínanú proteosyntézu na maximum, a práve preto by si počas suplementácie týmto doplnkom nemal zabúdať ani na vyšší príjem bielkovín zo stravy. Jedným z mnohých spokojných zákazníkov Anabolu24 je aj mladý úspešný slovenský reprezentant v powerliftingu René Černý: 

rene cerny anabol24

„Dávam si ho pred aj po tréningu, je veľmi dobrý chuťovo a tiež zložením. Odporúčam ho každému, kto chce nabrať svaly a silu,“ povedal o produkte. Podrobnosti o zložení, cene a dávkovaní nájdete v odkaze na eshope.