Akciový set: Cyklistická fľaša + Magnesium performance 120 kaps. + L-taurin120 kaps.

 
 

Akciový set: (10 % zľava ak zakúpite set ako každý produkt zvlášť)

Cyklistická fľaša 750 ml

Magnesium performance 120 kaps. (pre doplnenie mierálov a vitamínov)

L-taurin120 kaps. (pre viac energie a výkon)

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €32,30
Ušetríte €3,20 (–9 %)
€29,10    
Kód tovaru 838
Kategória Doplnky pre vytrvalostné športy
 

Akciový set: (10 % zľava ak zakúpite set ako každý produkt zvlášť)

Cyklistická fľaša 750 ml

Magnesium performance 120 kaps. (pre doplnenie mierálov a vitamínov)

L-taurin120 kaps. (pre viac energie a výkon)

Popis produktov: 

MAGNESIUM PERFORMANCE 120 KAPSÚL

Denná dávka 2 kapsule obsahuje:

Magnézium (horčík) 400 mg 100% DDD

Zinok 20 mg  

Vitamín B6 7 mg

Vitamín C 80 mg

magnesium performance inf

Magnézium (Horčík) je dôležitý pre správneho fungovanie celého tela, a tak by mal na jeho dostatočné množstvo v tele dbať každý.

Horčík pomáha odstraňovať únavu a vyčerpanie, priaznivo ovplyvňuje psychickú rovnováhu, optimálnu činnosť nervového systému, správne svalové napätie, napomáha zdravému rastu a zachovaniu zdravých kostí a zubov. Zohráva dôležitú úlohu v procese delenia buniek a prispieva k optimálnej syntéze bielkovín. Môže vám priniesť úľavu, najmä ak ste v práci alebo celkovo v živote vystavený zvýšenej psychickej alebo fyzickej záťaži. 

Deficit horčíku môže spôsobovať únavu, stres a nedostatok energie. Prejaviť sa môže aj svalovými kŕčmi, ktoré sú často prvým príznakom tohto deficitu. Keďže má horčík okrem fyzického zdravia vplyv aj nato psychické, jeho deficit sa môže prejaviť napríklad aj úzkosťami alebo depresiami. Dlhodobý nedostatok môže spôsobiť napríklad aj vysoký tlak, nespavosť alebo problémy s pamäťou. 

Zinok prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k udržaniu zdravých vlasov, nechtov a pokožky, udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi a regulácii únavy.

Vitamín B6 má dôležitú úlohu v metabolizme, pri rozklade a zužitkovaní bielkovín, tukov a cukrov z jedla a rovnako pri premene glykogénu (zásobný cukor) z pečene a svalových buniek na energiu. Priaznivo pôsobí na nervovú sústavu a energetický metabolizmus (bielkovín a glykogénu), psychickú činnosť, tvorbu červených krviniek, na zníženie miery únavy a vyčerpania a priaznivo ovplyvňuje funkciu imunitného systému.

Nedostatok vitamínu B6 sa môže prejaviť nerovnováhou v energetickom metabolizme, podráždenosťou a nervozitou.

Vitamín C je vynikajúci antioxidant, zvyšuje celkovú odolnosť organizmu a imunitu, ochraňuje pred UV žiarením, zmierňuje alergické reakcie, spomaľuje proces starnutia. Je dôležitým antioxidantom, ktorý chráni telesné tkanivá a ostatné vitamíny pred účinkom voľných radikálov a starnutím Zvyšuje obranyschopnosť organizmu proti infekčným a vírusovým chorobám.

magnesium performance info

Dávkovanie: 1-2 kapsule denne.

Uchovávajte pri teplote 15–25°C, mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

 

taurin info

L-taurín - aminokyselina verejnosti najznámejšia  z energetických nápojov, z toho dôvodu si môžu niektorý myslieť, že je to nejaká škodlivá stimulačná látka. Avšak, do energetických nápojov sa taurín pridáva aj kvôli zmierneniu nepríjemných vedľajších účinkov nadmerného obsahu kofeínu.

Taurín sa používa ako antioxidant, znižujúci vylučovanie chlornanov imunitnými bunkami. Taurín tiež pomáha pri osmoregulácii (udržovanie rovnovážnej koncentrácie iónov) vo vnútri bunky.

Medzi ďalšie biologické funkcie taurínu patrí podiel na raste buniek, stabilizácii membrán, pohyblivosti spermií, zahusťovaniu  žlčovej  kyseliny a prenosu nervových vzruchov. Taurín priaznivo pôsobí na športové výkony, pretože stráži hladinu inzulínu a tým umožňuje lepšie zásobovanie svalov glukózu.

Aminokyselina sa zúčastňuje na metabolických procesoch v mozgu. Pôsobí ako výrazný stimulant energie. Jeho prítomnosť v organizme spôsobuje odďaľovanie pocitu únavy pri intenzivnom cvičení. Taurín zvyšuje koncentráciu a navodzuje celkový pocit pohody. Podporuje hydrátáciu organizmu počas cvičenia. Je mu tiež pripisovaná úloha ochrany srdca pred poškodením, má vynikajúce antioxidačné vlastnosti. Pripravuje organizmus na zvýšenú záťaž. Podporuje prekrvovanie mozgu a optimalizuje prenos nervového vzruchu.

 

 

Pokiaľ často a radi športujete, radi cestujete, bude sa vám páčiť 0,75l fľaša Uber Nutrition 0,75 l, čierna s bielym uzáverom. Fľaša navyše zaujme zaujímavým vzhľadom.

sportova flasa cierna popis

flasa info icon

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

logo uber png

Značka športovej výživy Uber Nutrition®  je predávaná na Slovenskom od roku 2011. Zameranie doplnkov výživy Uber Nutrition je najmä na vysoko efektívne a zároveň čisto legálne zloženia - všetky produkty sú schválené úradom verejného zdravotníctva. 

Webová stránka: https://www.uber-nutrition.com/

Facebooková stránka:

 

lidl 4 3  

 Doplnky výživy najvyššej farmaceutickej kvality.

farmaceuticky uber 

Certifikované doplnky ktoré sú osvedčené a predávané už mnoho rokov.

testo5

Všetok tovar vždy skladom.

tesprotein5