Liver24 Plus 90tab.

 
 

Regenerácia a detox pečene.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €19
Ušetríte €4,10 (–22 %)
€14,90    
Kód tovaru 63
Kategória Regenerácia pečeňe
 

 

Prečo je dôležitá detoxikácia a regenerácia pečene(aj pre športovcov a ľudí snažiacich sa o redukciu tuku)?

Chorou alebo nedostatočne, či zle pracujúcou pečenou trpí až jedna štvrtina dospelích ludí, pritom pečeň je jeden z najdôležitejších orgánov v našom tele. To platí jak pre športovcov (pečeň reguluje a má dôležitý vplyv na celkový metabolizmus - látková výmena premena bielkovín na svalovú hmotu a tuku na energiu) tak pre bežných ludí, ktorým ovplivňuje nielen zdravie ale aj kvalitu života.

Príznaky zle pracujúcej pečene sú:

únava, zlá kondícia a rýchle zadíchanie, svalová slabosť, zhoršenie kvality pokožky, vlasov a nechtov. pigmentové škvrny, hromadenie medziorgánového tuku v oblasti brucha, hromadenie vody v brušnej dutine, nočné budenie (pečeň zle spracúva večerné jedlo) depresie a zmeny nálad.

Príčiny zle pracujúcej pečene:

nezdravé stravovanie, mastné vyprážané jedlá, potraviny obsahujúce chemické látky, alkohol, lieky, infekčné choroby.

Zle pracujúca pečeň má za následok  taktiež hromadenie toxínov, ktoré sa ukladajú v tukoch a iných orgánoch čo z dlhodobého hladiska prispieva k rozvinutiu civilizačných chorôb a rakoviny. V dnešnej dobe sa tažko vyhýba zlému stravovaniu a zlému životnému štýlu preto vaša pečeň uvíta raz za čas detoxikáciu a pár týždňov na regeneráciu.

 

 

čo je Liver 24 Plus?

Zmes voľnopredajných hepatoproaktív, fosfolipidov s navyššou biologickou hodnotou, antioxidantov a aktívnych látok pomáhajú rýchlo regenerovať a detoxikovať pečeň.  (Najvyššie obsahy účinných látok: Silymarín (pestrec mariánsky) až 150mg na jednu tabletu, Cholin 85mg, výťažok z červenej repy, vitamíny E, A, D, B12 - všetky v 100% doporučenej dennej dávky v jednej kapsule) Okrem regenerácie pečene majú niektoré zložky poztívny vplyv aj na iné telesné funkcie.Podrobnejšie zloženie a popis nižšie.  

Liver 24 Plus 90kapslí napriek svojej vyššej cene obsahuje oproti iným v lekárni dostupným prípravkom (napr. flavobion) dvojnásobné množstvo silymarínu na jednu tabletu a taktiež aj väčšie množstvo tabliet + iné aktívne látky, ktoré keby sa kupovali zvášť vychádza cena za liver  24 veľmi výhodne.

Pri dávkovaní 1kapsula denne vydrží 3 mesiace - to je šdandardne doporučovaná doba na za ktorú sa pečeň stihne dostatočne zregenerovať aj po výraznejšom poškodení. Užívanie produktu liver 24 je možné kedykoľvek prerušiť a znova pokračovať.  Oproti iným pripravkom obsahujúcim iba samotný Silymarín (pestrec mariánsky) je účinok produktu liver 24 plus silnejší pretože je obohatený o cholin, výťažky z červenej repy a vitamíny, ktorých výsledný vzájomný synergický efekt je omnoho efektívnejší.

 

Účinky jednotlivých zložiek:

Cholín (vitamín Bp)

je súčasťou látky acetylcholínu, zlúčeniny, ktorá v pečeni uľahčuje detoxikáciu toxických látok a liekov.Spolu s pestrecom mariánskym (silymarínom) ktorý priamo prispiva k jej rýchlešiej regenerácii tvoriaideálnu kombináciu -  detox + rýchlejšia regenerácia. Okrem toho cholín má nezastupitelné miesto v činnosti nervového systému a svalov. Dostačný prívod cholínu zlepšuje schopnosť sústredenia a koncetrácie. Obmedzuje podráždenosť, náladovosť a zlepšuje odolnosť pred stresom a lepší spánok. Nedostatok cholínu v tele môže mať za následok: ochorenia obličiek, zlú znášanlivosť tuku, vysoký cholesterol a a vysoký krvný tlak.

Silymarin  

(Pestrec maríansky) je najznámejšou najpoužívanejšou látkou, ktorá osvedčene zaberá pri problémoch s pečeňou. Je netoxický. Funguje tak, že aktívne látky sa viažu na membrány hepatocytov a bránia tak prieniku a usádzaniu toxínov. Zabraňuje cirhóze a nekróze pečene, je vhodný pri chronických pečeňovích ochoreniach ale je tak isto vhodný aj pre ostatných bežných ludí, ktorých životný štýl dáva pečeni zabrať. Je taktiež silný antioxidant a posilňuje imunitný systém.

Vitamíny E, A, D (jedná sa o vitamíny rozpustné v tukoch, ktoré obzvlášť chýbajú v organizme ak pečeň zle pracuje) Všetky v 100% doporučenej dennej dávky.  Tieto vitamíny sú silnými antioxidantmi, chránia telo pred voľnými radikálmi. Spomalujú starnutie a zlepšujú odolnosť ľudkého organizmu. Sú nevyhnutné pre kožu, tvorbu červených krviniek, zdravý zrak a iné.

Nutričné hodnoty:

 liver label 

Dávkovanie:

Bežné dávkovanie 1 kapsula denne, v niektorých prípadoch sa môže dočasne užívať aj dve až 3 kapsule denne, ráno a večer (napr. po dobratí liekov, alebo velkého množstva alkoholu) Nieje určené pre deti a tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte najvyššiu dennú dávku.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Chránte pred slnečným žiarením. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 stupňov.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

logo uber png

Značka športovej výživy Uber Nutrition®  je predávaná na Slovenskom od roku 2011. Zameranie doplnkov výživy Uber Nutrition je najmä na vysoko efektívne a zároveň čisto legálne zloženia - všetky produkty sú schválené úradom verejného zdravotníctva. 

Webová stránka: https://www.uber-nutrition.com/

Facebooková stránka:

 

lidl 4 3  

 Doplnky výživy najvyššej farmaceutickej kvality.

farmaceuticky uber 

Certifikované doplnky ktoré sú osvedčené a predávané už mnoho rokov.

testo5

Všetok tovar vždy skladom.

tesprotein5