Tip na náhradu za rúško: Tento športový nákrčník, sa vám zíde aj do chladného počasia!

 

nakrcnik reklama

Zimné mesiace sa pomaly blížia a nosenie rúška je stále povinné. Tento športový nákrčník vyrábaný na Slovenku ti poslúži ako ochrana krku a tváre pred chladom, aj ako rúško.

 

Pasuje k športovému oblečeniu a je použiteľný v teple aj v zime.

Na výrobu sa používa kvalitný materiál, ktorý je dostatočne priedušný, aby sa v ňom dalo pohodlne dýchať, nebolo príliš teplo, ani zima. Zároveň chráni dýchacie cesty pred prachom, mikro-kvapôčkami vo vzduchu, ktoré môžu prenášať choroby. Jeho druhou výhodou je jeho športový vzhľad, teda pasuje k voľnočasovému a športovému oblečeniu. Je k dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach.

Univerzálna veľkosť - Nezošmykuje dole z tváre

Nákrčník Uber Nutrition je robený v užšom strihu ako majú niektorí konkurenční výrobcovia, preto nezošmykuje dole z tváre. Zároveň jeho elasticita umožňuje pohodlné nosenie každému. Je teda vhodný ako pre deti tak aj dospelých.  

V akciovej cene (–28 %) (€7,90) si ho teraz môžete objednať na stránke výrobcu tu: športový nákrčník

Dodacia doba je obvykle do 1 - 2 pracovných dní. 

Produkt je vyrábaný na Slovenku firmou, ktorá sa zaoberá predajom športovej výživy Uber Nutrition.sk

Z ponuky taktiež vyberáme:

1. Vitamín D3 (často odporúčaný aj v súvislosti s koronavírusom, ale jeho užívanie prináša mnoho iných výhod o ktorých si môžete viac prečítať na blogu o vitamíne D)

vitamin d3_00000

 

 

 2. Vitamín C 1000mg 

vitamin c 90tab

Vitamín C je taktiež vhodný na zlepšenie imunity, obzvlášť v chladných dňoch. Je vynikajúci antioxidant, spomaľuje proces starnutia a zvyšuje celkovú odolnosť organizmu.