Amino-regener 120 kaps

 
 

Produkt Amino-regener bol vytvorený s jedinečným pomerom aminokyselín BCAA a glutamínu , aby sa zabezpečil optimálne doplnenie po tréningu.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €16
Ušetríte €3,10 (–19 %)
€12,90    
Kód tovaru 826
Kategória Aminokyseliny
 

Produkt Amino-regener bol vytvorený s jedinečným pomerom aminokyselín BCAA a glutamínu , aby sa zabezpečil optimálne doplnenie po tréningu.  Voľné formy týchto štyroch veľmi dôležitých aminokyselín zabezpečujú oddialenie svalovej únavy počas náročných výkonov a podstatne rýchlejšiu regeneráciu svalstva po výkone. Superkombinácia týchto aminokyselín v rovnakom pomere glutamínu a BCAA - 1:1, pričom BCAA sú zastúpené v ideálnom pomere 2:1:1 (Leucín, Izoleucín, Valín).

Ak podávate športové výkony, snažíte sa neustále posúvať vpred, zvyšovať záťaž, či dĺžku trate pri vytrvalostných športoch, regenerácia a rekonvalescencia poškodených svalových vlákien sú doslova nevyhnutné. Ak sú svaly unavené, nesprávajú sa normálne, rovnako nastáva únava aj v centrálnom nervovom systéme a nechuť športovať. 

 

aminoregenerHlavné benefity suplementácie produktu amino-regener: 

✅ Zlepšenie výkonu v športe

✅ Rýchlejšia regenerácia a tým zlepšenie pravidelnosti

✅ Zníženie únavy a hromadenia kyseliny mliečnej (svalovice) vo svaloch

 

Dávkovanie: Denná dávka 6 kapsúl. Na ideálnu regeneráciu do 45 minút po tréningu. Prípadne 3 kapsule 30 minút pred náročným výkonom a 3 kapsule po výkone. 

amino regener label

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

logo uber png

Značka športovej výživy Uber Nutrition®  je predávaná na Slovenskom od roku 2011. Zameranie doplnkov výživy Uber Nutrition je najmä na vysoko efektívne a zároveň čisto legálne zloženia - všetky produkty sú schválené úradom verejného zdravotníctva. 

Webová stránka: https://www.uber-nutrition.com/

Facebooková stránka:

 

lidl 4 3  

 Doplnky výživy najvyššej farmaceutickej kvality.

farmaceuticky uber 

Certifikované doplnky ktoré sú osvedčené a predávané už mnoho rokov.

testo5

Všetok tovar vždy skladom.

tesprotein5