Anabol24 1kg

 
Akcia Tip Zväčšiť
 

 

Akcia 2 + 1 ZDARMA 

✅ Vhodný objemový prípravok pre začiatočníkov aj pokročilých

✅ All in one formula. ("Všetko v jednom" čo vaše svaly potrebujú pre rýchlejší rast) Najsilnejší voľnopredajný stimulant rastu svalovej hmoty

od €19,90
Kategória All in one
Zvoľte variant
Kód tovaru 333/1KG Príchuť: 1kg čokoláda Skladom €19,90
   
Kód tovaru 333/1KG2 Príchuť: 1kg vanilka Skladom €19,90
   
Kód tovaru 333/1KG3 Príchuť: 1kg jahoda Skladom €19,90
   
Kód tovaru 333/2KG Príchuť: 2kg + 1kg zdarma čokoláda Skladom €39,80
   
Kód tovaru 333/2KG2 Príchuť: 2kg + 1kg zdarma vanilka Skladom €39,80
   
Kód tovaru 333/2KG3 Príchuť: 2kg + 1kg zdarma jahoda Skladom €39,80
   
Kód tovaru 333/2KG4 Príchuť: 2kg + 1kg zdarma mix chutí Skladom €39,80
   
 

ANABOL24 - Balenie: 1kg dóza.

2+1 zdarma anabol

✅ Vhodný objemový prípravok pre začiatočníkov aj pokročilých

✅ All in one formula. ("Všetko v jednom" čo vaše svaly potrebujú pre rýchlejší rast) Najsilnejší voľnopredajný stimulant rastu svalovej hmoty

anabol plagat

Anabol24 - Produkt určený k maximalizácii objemu svalových buniek a pre rýchle budovanie sily a trvácnej mohutnej svalovej hmoty. Jeho zloženie je navrhnuté tak, aby zabezpečil vysoko anabolické prostredie v tele - zvýšil po tréningu produkciu vlastných anabolických hormónov (IGF-1, rastový hormón, inzulín, u mužov aj testosterón ) a zmiernil a zastavil katabolické účinky, po náročnej zátaži, ktoré vedú k chudnutiu a stratám sily. Svalová hmota je tak trvácna aj po vysadení produktu. 

Základ tvoria superkombinácie:

Srvátkového koncetrátu WPC a Hydrolizátu s obsahom voľných foriem aminokyselín AminoMatrix L-glutamín, (Leucin, isoleucin, valin, BCAA) L-alanin, L-cystein, Methionin, Histidin , L-arginin

Pre správne vstrebávanie do svalovej bunky spolu s polysacharidmi (maltodextrín) - medzistupeň medzi jednoduchými a zloženými cukrami vďaka čomu vie telo lepšie a rýchlejšie využiť a spracovať aminokyseliny. Taktiež je lepšia odozva anabolického hormónu inzulínu, ktorý ich lepšie transportuje priamo do svalovej bunky.

Zmesi kreatínov - Creatine matrix (Krealkalyn + monohydrát + kreatin fosfát) spoločne s dextrózou pre maximálne využitie a inzulínovú odozvu.

Zmes aminokyselín spoločne so správnym množstvom mono a polysacharidov, dokážu po telesnej zátaži zvyšovať produkciu vlastného rastového hormónu a takisto aj IGF-1 (Inzulínu podobný rastový faktor 1) ktorý je rovnako ako rastový hormón bielkovina, ktorého molekulu tvorí 70 aminokyselín, a podiela sa spoločne s tesotosterónom a inzulínom na tvorení anabolického prostredia v tele.

Anabol24 obsahuje čisto prírodné látky (žiadny doping) ktoré zvýšia proteosyntézu na maximum, preto sa počas užívania produktu Anabol24 doporučuje aj zvýšená konzumácia bielkovín (hlavne z potravy ale prípadne aj proteínových nápojov) aby boli svaly zásobené dostatkom bielkovín kedže dochádza k rýchlej premene bielkovín na svalovú hmotu.

Anabol24 má skvelú chuť aj rozpustnosť

čokolada

 

Dávkovanie: 60g do 300-400 ml vody alebo mlieka. 60g = jedna dávka ideálne po tréningu. Doporučená ideálna denná dávka je 120g ( rozdelená do 2 až 3 dávok počas dna,medzi jedlami (desiata, olovrant alebo po tréningu) Prípravok nenahradzuje bežnú stravu.

Zloženie na jednu dávku:

 ANABOL24 label

 
Upozornenie:

Rovnako ako u iných produktov obsahujúcich kreatín dodržujte dostatočný pitný režim počas užívania. Nepoužívajte ak trpíte cukrovkou. Ak sa u vás vyskytne kožná alebo iná alergická reakcia prerušte užívanie a poradte sa so svojím lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná alebo dojčiaca žena. Udržujte mimo dosahu detí. Nevhodné do 15 rokov.

 

 

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
L Avatar autora 8.12.2019 00:01
Dobrý , spokojnosť
J Avatar autora 6.12.2019 19:01
Plusy : Dobrá chuť a rozpustnosť Nelepí sa v shakeri Váha mi isla hore celkom v pohode 3kg za mesiac, druhý mesiac este 2,5kg Mínusy: Jahoda mi príde moc taká umelá. (čokoláda bola super) Pomer cena / kvalita sa celkom oplatí. Je tam dosť veci v jednom netreba brať všetko zvlášť
P Avatar autora 5.12.2019 23:54
Mal som cokoladu, chuti dobre. Ale rychlo sa to mina. Mali by ste dat nejaku akciu 2+1 alebo take nieco by sa zislo, 1 kg je malo.
I Avatar autora 5.12.2019 23:57
Ja som mal 2 balenia ale tiež sa mi rýchlo míňali ked som bral 2 dávky za deň. Do mesiaca boli fuč, ale je to v pohode, pribral som celkom do kvality, dám pauzu a o mesiac dám zas 2 balenia.

logo uber png

Značka športovej výživy Uber Nutrition®  je predávaná na Slovenskom od roku 2011. Zameranie doplnkov výživy Uber Nutrition je najmä na vysoko efektívne a zároveň čisto legálne zloženia - všetky produkty sú schválené úradom verejného zdravotníctva. 

Webová stránka: https://www.uber-nutrition.com/

Facebooková stránka:

 

lidl 4 3  

 Doplnky výživy najvyššej farmaceutickej kvality.

farmaceuticky uber 

Certifikované doplnky ktoré sú osvedčené a predávané už mnoho rokov.

testo5

Všetok tovar vždy skladom.

tesprotein5