Anabol24 1kg

 
Akcia Tip Zväčšiť
 

 All in one formula. ("Všetko v jednom" čo vaše svaly potrebujú pre rýchlejší rast) Najsilnejší voľnopredajný stimulant rastu svalovej hmoty

 ✅ Akcia 2 + 1 zdarma 

Bežná cena Viac informácií v tabuľke variantov
Ušetríte €7,60 (–22 %)
od €26,90
Kategória All in one
Zvoľte variant
Kód tovaru 333/1KG Príchuť: 1kg čokoláda Skladom €34,50 €26,90
   
Kód tovaru 333/1KG2 Príchuť: 1kg vanilka Skladom €34,50 €26,90
   
Kód tovaru 333/1KG3 Príchuť: 1kg jahoda Skladom €34,50 €26,90
   
Kód tovaru 333/2KG Príchuť: 2kg + 1kg zdarma čokoláda Skladom €53,80
   
Kód tovaru 333/2KG2 Príchuť: 2kg + 1kg zdarma vanilka Skladom €53,80
   
Kód tovaru 333/2KG3 Príchuť: 2kg + 1kg zdarma jahoda Skladom €53,80
   
Kód tovaru 333/2KG4 Príchuť: 2kg + 1kg zdarma mix chutí Skladom €53,80
   
Kód tovaru 333/1KG4 Príchuť: 1kg banán Skladom €34,50 €26,90
   
Kód tovaru 333/2KG5 Príchuť: 2kg + 1kg zdarma banán Skladom €53,80
   
 

 

✅ All in one formula. ("Všetko v jednom" čo vaše svaly potrebujú pre rýchlejší rast) Najsilnejší voľnopredajný stimulant rastu svalovej hmoty

✅ Vhodný objemový prípravok pre začiatočníkov aj pokročilých

Využi akciu 2 + 1 zdarma. Spolu až 3 kg za cenu dvoch 

anabol24 info 2.12

Anabol24 - Produkt určený k maximalizácii objemu svalových buniek a pre rýchle budovanie sily a trvácnej mohutnej svalovej hmoty. Jeho zloženie je navrhnuté tak, aby zabezpečil vysoko anabolické prostredie v tele - zvýšil po tréningu produkciu vlastných anabolických hormónov (IGF-1, rastový hormón, inzulín, u mužov aj testosterón ) a zmiernil a zastavil katabolické účinky, po náročnej zátaži, ktoré vedú k chudnutiu a stratám sily. Svalová hmota je tak trvácna aj po vysadení produktu. 

Základ tvoria superkombinácie:

Srvátkového koncetrátu WPC a Hydrolizátu s obsahom voľných foriem aminokyselín AminoMatrix L-glutamín, (Leucin, isoleucin, valin, BCAA) L-alanin, L-cystein, Methionin, Histidin , L-arginin

Pre správne vstrebávanie do svalovej bunky spolu s polysacharidmi (maltodextrín) - medzistupeň medzi jednoduchými a zloženými cukrami vďaka čomu vie telo lepšie a rýchlejšie využiť a spracovať aminokyseliny. Taktiež je lepšia odozva anabolického hormónu inzulínu, ktorý ich lepšie transportuje priamo do svalovej bunky.

Zmesi kreatínov - Creatine matrix (Krealkalyn + monohydrát + kreatin fosfát) spoločne s dextrózou pre maximálne využitie a inzulínovú odozvu.

Zmes aminokyselín spoločne so správnym množstvom mono a polysacharidov, dokážu po telesnej záťaži zvyšovať produkciu vlastného rastového hormónu a takisto aj IGF-1 (Inzulínu podobný rastový faktor 1) ktorý je rovnako ako rastový hormón bielkovina, ktorého molekulu tvorí 70 aminokyselín, a podieľa sa spoločne s tesotosterónom a inzulínom na tvorení anabolického prostredia v tele.

Anabol24 obsahuje čisto prírodné látky (žiadny doping) ktoré zvýšia proteosyntézu na maximum, preto sa počas užívania produktu Anabol24 doporučuje aj zvýšená konzumácia bielkovín (hlavne z potravy ale prípadne aj proteínových nápojov) aby boli svaly zásobené dostatkom bielkovín kedže dochádza k rýchlej premene bielkovín na svalovú hmotu.

 anabol24 cierne pozadie

Dávkovanie:

Denná dávka: 60g prípravku rozmixujte v 300 až 500 ml ml vody alebo mlieka. Ideálne po tréningu.  Možno rozdeliť na 2-3 menšie porcie  počas dňa. (desiata, olovrant alebo po tréningu) Prípravok nenahradzuje bežnú stravu.  

Zloženie na jednu dávku:

 anabol24 nutrition facts

 
Zloženie: Srvátkový whey proteín, dextróza, maltodextrin, srvátkový prášok, kreatin monohydrát, aminokyseliny. 

 

✅ Kreatín

Produkt anabol24 zabezpečuje omnoho lepšiu využiteľnosť a vstrebateľnosť kreatínu do svalovej bunky ako suplementácia samostatným kreatínom. V kombinácii s ostatnými zložkami v produkte Anabol24 je vytvorené lepšie anabolické prostredie a hormonálna odozva. Využite kreatínu v tele je preto omnoho lepšie.

Anabol24 obsahuje najkvalitnejšiu formu 100% čistého kreatínu monohydrátu.  Suplementácia kreatínom je populárna medzi športovcami a fitness nadšencami, ktorí chcú zvýšiť svoju výkonnosť a podporiť rast svalovej hmoty. Tu sú hlavné výhody suplementácie kreatínom pre športovcov usilujúcich sa pribrať svalovú hmotu:

- Zvýšená výkonnosť pri vysoko intenzívnom tréningu: Kreatín zvyšuje produkciu ATP (adenozíntrifosfát), ktorý je primárnym zdrojom energie pre krátke a vysoko intenzívne cvičenia, ako je vzpieranie alebo šprinty. Toto umožňuje športovcom trénovať intenzívnejšie a efektívnejšie.

- Podpora rastu svalovej hmoty: Kreatín môže zlepšiť procesy vedúce k nárastu svalovej hmoty, ako je zvýšenie zadržiavania vody v svaloch a podpora syntézy bielkovín. Tieto efekty pomáhajú svalom zväčšiť sa a stať sa silnejšími.

- Zlepšená regenerácia: Užívanie kreatínu môže skrátiť čas potrebný na regeneráciu medzi tréningovými jednotkami, čo umožňuje športovcom častejšie a efektívnejšie trénovať.

- Zvýšená svalová vytrvalosť: Kreatín môže zvýšiť celkovú svalovú vytrvalosť, umožňujúc športovcom vykonávať viac opakovaní a dlhšie trénovať, čo je kľúčové pre budovanie svalovej hmoty.

- Zlepšenie výbušnej sily: Suplementácia kreatínom môže zlepšiť výbušnú silu, čo je obzvlášť užitočné pre športové disciplíny a cvičenia, kde je dôležitá rýchla a silná reakcia.

- Redukcia únavy a zlepšenie koncentrácie: Niektoré štúdie naznačujú, že kreatín môže tiež pomôcť znížiť pocit únavy a zlepšiť koncentráciu počas tréningu, čo umožňuje športovcom trénovať dlhšie a s väčším zameraním.

- Podpora pri regenerácii po zranení: Kreatín tiež môže pomáhať pri rýchlejšej regenerácii a obnove svalovej hmoty po zraneniach, čo je dôležité pre udržanie tréningového plánu a svalovej hmoty.

 

✅ Glutamín

- Podpora imunitného systému: Intenzívny tréning môže dočasne oslabiť imunitný systém, a preto môže byť dôležité udržiavať optimálnu hladinu L-glutamínu v tele. L-glutamín je kľúčový pre imunitný systém, a jeho doplnenie môže prispieť k udržaniu správnej funkcie imunitného systému.

- Prevencia svalového katabolizmu: Počas dlhších a intenzívnejších tréningov môže dôjsť k svalovému katabolizmu, čo znamená, že sa telo začne "živiť" svalovými bielkovinami na energiu. L-glutamín môže pomôcť minimalizovať tento proces tým, že poskytuje alternatívny zdroj energie pre svaly.

- Zlepšenie trávenia a vstrebávania živín: L-glutamín hrá úlohu pri udržiavaní integrity črevnej sliznice, čo môže zlepšiť trávenie a vstrebávanie živín. To môže byť pre športovcov dôležité, pretože im pomôže efektívnejšie využívať živiny zo stravy.

- Zníženie stresu: Intenzívny tréning môže spôsobiť zvýšený stres na telo. L-glutamín môže pomôcť znížiť úroveň kortizolu, známeho ako stresový hormón, a tým prispieť k celkovému zníženiu stresu.

- Zvýšená syntéza proteínov: L-glutamín je dôležitý pre syntézu proteínov, ktorá je kľúčovým procesom pri tvorbe nových svalových vlákien. Keď má telo dostatok L-glutamínu, môže efektívnejšie produkovať proteíny potrebné na rast a opravu svalov.

- Zvýšená produkcia rastového hormónu: L-glutamín môže podporiť uvoľňovanie rastového hormónu, čo je dôležité pre rast svalovej hmoty. Rastový hormón hrá kľúčovú úlohu pri stimulácii rastu a obnovy tkanív, vrátane svalov.

- Rýchlejšia regenerácia svalov: Po tréningu môžu byt svalové vlákna podrobená stresu a mikrotraumám. L-glutamín môže pomôcť urýchliť regeneráciu svalov tým, že poskytuje energiu na opravu a obnovu svalových buniek.

- Zlepšená hydratácia buniek: L-glutamín môže pomôcť udržať bunkovú hydratáciu, čo je dôležité pre optimálnu funkciu buniek. Dobrá hydratácia je kľúčová pre nárast svalovej hmoty a výkon.

Suplementácia glutamínom v kombinácii s kreatínom môže poskytnúť synergické výhody pre športovcov a jedincov usilujúcich sa o zlepšenie výkonnosti, regenerácie a rastu svalovej hmoty. Tu sú hlavné výhody tejto kombinácie:  Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť a podporuje rast svalovej hmoty, zatiaľ čo glutamín je dôležitý pre syntézu bielkovín a udržiavanie anabolického stavu svalov. Spoločné užívanie týchto suplementov môže zlepšiť rast svalov a zvýšiť svalovú hmotu.

 

✅ Arginín

Maximálny svalový rast: Čistý L-arginín je známy svojou schopnosťou podporovať syntézu bielkovín a tým poskytovať optimálny základ pre svalový rast. Pre športovcov, ktorí hľadajú silu a dobrú postavu, je tento produkt dôležitým prvkom v ich strave.

Zlepšená Výkonnosť a Vytrvalosť: L-arginín môže prispieť k lepšiemu prenose kyslíka a živín do svalov, čo vedie k výraznejšiemu zlepšeniu výkonu a vytrvalosti počas náročných tréningov.

Rýchlejšia Regenerácia Svalov: Po intenzívnom tréningu je rýchla regenerácia kľúčová. Čistý L-arginín môže pomôcť minimalizovať svalové poškodenie a urýchliť proces obnovy, umožňujúc vám rýchlejšie sa vrátiť k tréningu.

Pozitívne vplýva na produkciu rastového hormónu tak, že potláča tvorbu somatostatínu, ktorý blokuje tvorbu rastového hormónu. Rastový hormón pozitívne vplýva na rast svalov a redukcie tuku v tele, spomaľuje starnutie, zlepšuje imunitu a dodáva tvojej pokožke, vlasom a nechtom pružnosť.

Zlepšuje účinky kreatínuexistuje mnoho štúdií a dôkazov,  že arginín môže spolupracovať s kreatínom a prispievať k zlepšeniu jeho účinnosti. Kreatín je známy pre svoju schopnosť zvyšovať energetické zásoby v svaloch, čo môže viesť k zlepšeniu výkonu a rýchlejšiemu nárastu svalovej hmoty.

Napumpovanie svalu a rozšírenie ciev: L-arginín je prekurzor dusíkatého oxidu (NO), látky, ktorá pomáha rozširovať cievy. Zvýšené rozširovanie ciev môže zlepšiť prietok krvi do svalov, čo môže viesť k lepšiemu prenose kyslíka a živín do pracujúcich svalov.

 

✅ BCAA 

BCAA (rozvetvené aminokyseliny) zohrávajú kľúčovú úlohu v oblasti športového výkonu a fyzickej pripravenosti, čo je podporené rôznymi vedeckými štúdiami a odbornými názormi. Tieto aminokyseliny – leucín, izoleucín a valín – sú esenciálne pre ľudské telo a majú významný vplyv na svalovú výdrž, rast svalov, ako aj na obnovu a regeneráciu po cvičení.

- Svalová výdrž: BCAA môžu pomáhať zlepšovať svalovú výdrž počas fyzickej aktivity. Počas cvičenia sa spotrebúva energie, čo vedie k úbytku zásob glykogénu v svaloch. BCAA pomáhajú udržiavať hladinu glykogénu, čím poskytujú svalom dlhodobý zdroj energie. Tento efekt môže pomôcť športovcom vytrvať dlhšie počas náročných tréningov alebo súťaží.

- Rast svalov: Leucín, jedna z BCAA, je zvlášť dôležitá pre stimuláciu svalovej proteínovej syntézy, procesu, ktorý je základom pre rast svalovej hmoty. Vedecké štúdie ukazujú, že suplementácia BCAA, najmä po tréningu, môže zvýšiť syntézu svalových bielkovín a podporiť rast svalov.

- Obnova a regenerácia: BCAA tiež prispievajú k rýchlejšej regenerácii svalov po cvičení. Pomáhajú znižovať množstvo proteínov rozkladaných počas cvičenia, čím redukujú svalové poškodenie a zlepšujú regeneračné procesy. Toto je obzvlášť dôležité pre športovcov, ktorí absolvujú intenzívne tréningové programy, pretože rýchla obnova umožňuje efektívnejšie a častejšie tréningové cykly.

sk anabol24 info2

 

 

Upozornenie  : Nevhodné pre deti do 15 rokov.  Obsahuje alergén: laktóza.  Prípravok nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy.  Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy a osoby s neznášanlivosťou laktózy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale pri teplote od 10 do 25 o C, mimo dosahu malých detí. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Výrobca a distribútor nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym skladovaním či použitím. Nepoužívajte ak trpíte cukrovkou. Ak sa u vás vyskytne kožná alebo iná alergická reakcia, prerušte užívanie a poraďte sa so svojím lekárom.

Potravina na osobitné výživové účely, na výživu pri intenzívnej svalovej námahe, najmä pre športovcov. Nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy. 

anabol24 info_4 (1)

 

 

 

 

 

 

UN_1

 

Vítajte v svete Uber Nutrition, vašej spoľahlivej značky doplnkov výživy s dlhoročným odborným pôsobením od roku 2011. Naša filozofia je jednoduchá a priamočiara - kvalita a spokojnosť zákazníka sú pre nás neustále sledovanými hodnotami. Sme hrdí na to, že naše doplnky výživy ponúkajú niečo viac než len nutričnú podporu; spojili sme vedomosti o účinných zloženiach a kombináciách látok, ktoré vytvárajú synergický efekt pre skutočné výsledky optimálny výkon.

Čo nás odlišuje? Naša značka je založená na presvedčení, že vysoká kvalita by mala byť dostupná za primeranú cenu. Všetky naše doplnky výživy sú starostlivo vybrané a testované, aby sme zabezpečili maximálnu účinnosť a bezpečnosť. S hrdosťou oznamujeme, že naše produkty sú zložené len z kvalitných a čisto legálnych surovín, schválené a licencované na predaj vEurópskej únii, čím zaručujeme ich bezkonkurenčnú kvalitu.

kol

Naša cieľová skupina je pestrá a zohľadňuje rôzne potreby športovcov a jednotlivcov v rôznych fázach života. Či už ste vášnivým cvičiteľom v fitness centre, mladým mužom túžiacim po objeme, alebo starším jednotlivcom, ktorý sa stará o svoje zdravie, máme pre vás špeciálne navrhnuté produkty. Pre ženy s cieľom schudnúť ponúkame špecifické spaľovače tukov, zatiaľ čo naši prípravky na objem sú skvelým spoločníkom pre mladých mužov. Venujeme sa aj tým, ktorí necvičia, a preto sme vyvinuli vitamíny a doplnky na klby pre starších ľudí, ktorí si uvedomujú dôležitosť udržiavania celkového zdravia.

S Uber Nutrition sa nestaráte len o svoje telo, ale investujete do kvality života. Pripravte sa na cestu k lepšiemu zdraviu a výkonu s našimi vynikajúcimi doplnkami výživy.

Webová stránka: https://www.uber-nutrition.com/

logo black

 

 

 

Facebooková stránka:

 

lidl 4 3  

 Doplnky výživy najvyššej farmaceutickej kvality.

farmaceuticky uber 

Certifikované doplnky ktoré sú osvedčené a predávané už mnoho rokov.

testo5

Všetok tovar vždy skladom.

tesprotein5