BCAA 120 kapsúl

 
Akcia Tip Zväčšiť
 

BCAA  120 kaps. 2:1:1  Kapsule obsahujú čisté aminokyseliny BCAA najvyššej kvality.

Bežná cena Viac informácií v tabuľke variantov
Ušetríte €0,90 (–6 %)
od €13
Kategória Kategórie
Zvoľte variant
Kód tovaru 54/1 K Množstvo: 1 kus Skladom €13,90 €13
   
Kód tovaru 54/AKC Množstvo: akcia 2 + 1 zdarma (3 kusy) Skladom €26
   
 

BCAA SK_2

BCAA  120 kapslí -  Kapsule obsahujú farmaceuticky čisté aminokyseliny BCAA najvyššej kvality. BCAA sú aminokyseliny s rozvetvenými reťazcami (L-leucin, L-isoileucin, L-valin v ideálnom pomere 2:1:1 ) (z anglického Branched-chain Amino Acid sratka pre BCAA)

Prečo sú BCAA pre športovca dôležité ? 

Tieto esenciálne aminokyseliny nemožno produkovať priamo v tele a musia sa získavať prostredníctvom stravy alebo doplnkov. Prečo sú teda BCAA pre športovca nevyhnutné? Prvým dôvodom je ich schopnosť podporovať svalový rast a obnovu. Leucín, jeden z hlavných komponentov BCAA, hrá kľúčovú úlohu pri stimulácii proteosyntézy, čo vedie k tvorbe nových svalových vlákien. Okrem toho, BCAA môžu pomôcť minimalizovať svalové poškodenie po náročných tréningoch a urýchliť regeneráciu svalov. Ďalším významným prínosom je ich schopnosť poskytovať rýchlu a efektívnu energiu počas tréningov, čo môže pomôcť oddialiť únavu a zvýšiť výkon. Vzhľadom na tieto vlastnosti sa BCAA stali neoddeliteľnou súčasťou stravy každého športovca, ktorý sa snaží dosiahnuť optimálny výkon a maximalizovať výsledky svojho tréningu.

Výhody produktu BCAA 120 capsúl: 

  1. Jednoduché a presné dávkovanie: Kapsuly poskytujú jednoduchý spôsob presného dávkovania BCAA. Každá kapsula obsahuje stanovené množstvo aminokyselín, čo uľahčuje sledovanie príjmu a zabezpečuje konzistentné dávkovanie.

  2. Praktickosť a prenositeľnosť: Kapsuly sú kompaktné a ľahko prenositeľné, čo z nich robí ideálnu voľbu pre tých, ktorí sú často v pohybe. Sú skvelým spoločníkom pre športovcov, ktorí potrebujú ľahko prenositeľný zdroj BCAA bez nutnosti miešania prášku.

  3. Časovo efektívne: Kapsulová forma BCAA je rýchla a praktická. Nie je potrebné žiadne meranie alebo miešanie, stačí jednoducho zobrať potrebný počet kapsúl so sebou a vziať ich s vodou.

  4. Zmiznutie chuti a vône: Kapsulová forma eliminuje potrebu konzumovať BCAA s príchutí, ktoré môžu byť pre niektorých ľudí nepríjemné. Pre tých, ktorí majú citlivosť na chute a vône, môže byť kapsulová forma vítaným riešením.

  5. Dlhšia trvanlivosť: Kapsuly poskytujú stabilnejšiu formu BCAA v porovnaní s niektorými tekutými alebo práškovými formami, čo môže prispieť k dlhšej trvanlivosti produktu.

Výber kapsulovej formy BCAA je preto ideálny pre tých, ktorí uprednostňujú jednoduché a praktické dávkovanie bez potreby ďalších príprav.

Pre koho sú BCAA určené ?

Pre každého športovca, ktorý chce zlepšiť svoj výkon, zlepšiť regeneráciu a nabrať na svalovej hmote, sile a vyhnúť sa stagnácii. Pre každého kto chce zo svojho tela vydolovať maximum.

Prečo pomer 2:1:1 ?

Ideálny pomer aminokyselín v BCAA (rozvetvených aminokyselinách) je považovaný za 2:1:1, kde hovoríme o pomeru leucínu, izoleucínu a valínu. Toto znamená, že množstvo leucínu by malo byť dvojnásobne väčšie ako množstvo izoleucínu a valínu.

Leucín, izoleucín a valín sú všetky esenciálne aminokyseliny, čo znamená, že organizmus si ich nevie vytvoriť sám a musia sa získavať prostredníctvom stravy alebo doplnkov. Tieto aminokyseliny majú v tele rôzne funkcie, a ich správny pomer môže byť dôležitý pre optimálnu syntézu bielkovín, svalový rast a obnovu po tréningu.

Leucín je obzvlášť dôležitý, pretože sa považuje za kľúčový stimulátor proteosyntézy, čo znamená tvorbu nových svalových vlákien. Pomer 2:1:1 sa ukázal ako efektívny pre podporu svalového rastu a regenerácie, a preto je často odporúčaný pre tých, ktorí hľadajú optimálny prínos BCAA.

 

Dávkovanie: 

Pre zlepšenie rastu svalovej hmoty 3-5 kapslí po tréningu. Prí náročných tréningoch a diéte sa môže dávka zvýšiť na 5 pred tréningom a 5 kapslí po trénngu. 

BCAA 120 kapslí

 Zloženie: L-leucine, L-isoleucine, L-valine, želatínová kapsula

porovnávacia tabulka BCAA

Upozornenie: Skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre jedincov do 14 rokov. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy.  Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Potravina na osobitné výživové účely, na výživu pri intenzívnej svalovej námahe, najmä pre športovcov. Doplnok výživy nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy. 

 

 

 

 

 

UN_1

 

Vítajte v svete Uber Nutrition, vašej spoľahlivej značky doplnkov výživy s dlhoročným odborným pôsobením od roku 2011. Naša filozofia je jednoduchá a priamočiara - kvalita a spokojnosť zákazníka sú pre nás neustále sledovanými hodnotami. Sme hrdí na to, že naše doplnky výživy ponúkajú niečo viac než len nutričnú podporu; spojili sme vedomosti o účinných zloženiach a kombináciách látok, ktoré vytvárajú synergický efekt pre skutočné výsledky optimálny výkon.

Čo nás odlišuje? Naša značka je založená na presvedčení, že vysoká kvalita by mala byť dostupná za primeranú cenu. Všetky naše doplnky výživy sú starostlivo vybrané a testované, aby sme zabezpečili maximálnu účinnosť a bezpečnosť. S hrdosťou oznamujeme, že naše produkty sú zložené len z kvalitných a čisto legálnych surovín, schválené a licencované na predaj vEurópskej únii, čím zaručujeme ich bezkonkurenčnú kvalitu.

kol

Naša cieľová skupina je pestrá a zohľadňuje rôzne potreby športovcov a jednotlivcov v rôznych fázach života. Či už ste vášnivým cvičiteľom v fitness centre, mladým mužom túžiacim po objeme, alebo starším jednotlivcom, ktorý sa stará o svoje zdravie, máme pre vás špeciálne navrhnuté produkty. Pre ženy s cieľom schudnúť ponúkame špecifické spaľovače tukov, zatiaľ čo naši prípravky na objem sú skvelým spoločníkom pre mladých mužov. Venujeme sa aj tým, ktorí necvičia, a preto sme vyvinuli vitamíny a doplnky na klby pre starších ľudí, ktorí si uvedomujú dôležitosť udržiavania celkového zdravia.

S Uber Nutrition sa nestaráte len o svoje telo, ale investujete do kvality života. Pripravte sa na cestu k lepšiemu zdraviu a výkonu s našimi vynikajúcimi doplnkami výživy.

Webová stránka: https://www.uber-nutrition.com/

logo black

 

 

 

Facebooková stránka:

 

lidl 4 3  

 Doplnky výživy najvyššej farmaceutickej kvality.

farmaceuticky uber 

Certifikované doplnky ktoré sú osvedčené a predávané už mnoho rokov.

testo5

Všetok tovar vždy skladom.

tesprotein5