Night Casein 1kg

 
 

Night Casein je nočný, pomaly vstrebateľný proteín.

Bežná cena €42
Ušetríte €7,10 (–16 %)
€34,90
Kategória Kategórie
Zvoľte variant
Kód tovaru 174/COK Príchuť: čokoláda Skladom €42 €34,90
   
 

Night Casein je nočný, pomaly vstrebateľný proteín. Ideálny doplnok pre každého športovca usilujúceho sa o naberanie svalovej hmoty, pretože práve noc je čas kedy ja najvyššia proteosyntéza. Preto nevyužiť možnosť suplementácie proteínom práve na noc je premárnená šanca nabrať kvalitnú svalovú hmotu. Má hustú konzistenciu a  výborne zasýti. Je skvelým zdrojom bielkovín s postupným uvoľňovaním. Pre jeho aminokyselinové spektrum je vyhľadávaný medzi športovcami. Casein je bielkovina vhodná ako nočný proteín a hodí sa aj do redukčných diét, alebo počas dňa , kedy viete, že budete dlhší čas bez prísunu bielkovín.

night casein info

✅ Naberanie svalovej hmoty (hlavne počas spánku)

✅ Vhodné do redukčných diét (pocit nasýtenosti, pomalšie vstrebávanie)

✅ Hladina aminokyselín sa udrží v krvi dlhšie ako pri srvátkovom proteíne

 

Budovanie svalov nie je len o spotrebovaní dostatočného množstva bielkovín. Musí to byť správny proteín v správny čas. Srvátkový proteín sa rýchlo trávi a je ideálny na stimuláciu syntézy svalových bielkovín po tréningu. Na druhej strane casein sa trávi a vstrebáva pomaly. Zabraňuje rozkladu svalových bielkovín počas dlhšieho obdobia bez prísunu potravy. Keď užijete srvátkový proteín, množstvo aminokyselín vo vašom krvnom obehu má rýchly vzostup, ale následne rýchlo klesá. Požitie kazeínu spôsobuje pomalé a stabilné zvyšovanie aminokyselín vo vašej krvi, čo podporuje regeneráciu svalov počas dlhšieho obdobia.

casein vs whey

 

Zloženie aminokyselín na 100g: Izoleucín 5,0 g, Leucín 9,5 g, Lyzín 7,8 g, Metionín 2,6 g, Fenylalanín 4,7 g, Treonín 4,2 g, Tryptofán 1,6 g, Valín 6,1 g, Histidín (dôležité pre dojčatá) 2,8 g, Alanín 3,1 g, Arginín 3,4 g, Kyselina asparágová 7,0 g, Cysteín / cystín 0,7 g, Kyselina glutamová 20,4 g, Glycín 1,8 g, Proline 9,7 g, Serín 5,0 g, Tyrozín 5,0 g, Vitamín 6μg, Vitamín C 4,5 mg, Sodík 70 mg, Vápnik 2230 mg

Zloženie: Micelárny kazeín - (najpomalšie trávená forma kazeínu, ktorá vzniká separáciou kazeínu od mliečnej srvátky, tuku a cukru (laktózy) v procese mikrofiltrácie), prírodná čokoládová aróma, sladidlo sukralóza.

night casein label

 

Doporučené dávkovanie:  V priebehu dňa a pred spaním 40g rozmiešať v 300 ml vody alebo mlieka.

Zloženie na 1 dávku (40g)

Proteín: 35g

Sacharidy: 1g

Tuky: 1g

Upozornenie  : Nevhodné pre deti do 15 rokov.  Obsahuje alergén: laktóza.  Prípravok nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy.  Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy a osoby s neznášanlivosťou laktózy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale pri teplote od 10 do 25 o C, mimo dosahu malých detí. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Výrobca a distribútor nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym skladovaním či použitím.

Potravina na osobitné výživové účely, na výživu pri intenzívnej svalovej námahe, najmä pre športovcov. Doplnok výživy nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy. 

 

UN_1

 

Vítajte v svete Uber Nutrition, vašej spoľahlivej značky doplnkov výživy s dlhoročným odborným pôsobením od roku 2011. Naša filozofia je jednoduchá a priamočiara - kvalita a spokojnosť zákazníka sú pre nás neustále sledovanými hodnotami. Sme hrdí na to, že naše doplnky výživy ponúkajú niečo viac než len nutričnú podporu; spojili sme vedomosti o účinných zloženiach a kombináciách látok, ktoré vytvárajú synergický efekt pre skutočné výsledky optimálny výkon.

Čo nás odlišuje? Naša značka je založená na presvedčení, že vysoká kvalita by mala byť dostupná za primeranú cenu. Všetky naše doplnky výživy sú starostlivo vybrané a testované, aby sme zabezpečili maximálnu účinnosť a bezpečnosť. S hrdosťou oznamujeme, že naše produkty sú zložené len z kvalitných a čisto legálnych surovín, schválené a licencované na predaj vEurópskej únii, čím zaručujeme ich bezkonkurenčnú kvalitu.

kol

Naša cieľová skupina je pestrá a zohľadňuje rôzne potreby športovcov a jednotlivcov v rôznych fázach života. Či už ste vášnivým cvičiteľom v fitness centre, mladým mužom túžiacim po objeme, alebo starším jednotlivcom, ktorý sa stará o svoje zdravie, máme pre vás špeciálne navrhnuté produkty. Pre ženy s cieľom schudnúť ponúkame špecifické spaľovače tukov, zatiaľ čo naši prípravky na objem sú skvelým spoločníkom pre mladých mužov. Venujeme sa aj tým, ktorí necvičia, a preto sme vyvinuli vitamíny a doplnky na klby pre starších ľudí, ktorí si uvedomujú dôležitosť udržiavania celkového zdravia.

S Uber Nutrition sa nestaráte len o svoje telo, ale investujete do kvality života. Pripravte sa na cestu k lepšiemu zdraviu a výkonu s našimi vynikajúcimi doplnkami výživy.

Webová stránka: https://www.uber-nutrition.com/

logo black

 

 

 

Facebooková stránka:

 

lidl 4 3  

 Doplnky výživy najvyššej farmaceutickej kvality.

farmaceuticky uber 

Certifikované doplnky ktoré sú osvedčené a predávané už mnoho rokov.

testo5

Všetok tovar vždy skladom.

tesprotein5