Pangavit Professional / 250 tabliet

 
Akcia Tip Zväčšiť
 

Doplnok výživy podporujúci chuť do jedla, lepšie trávenie a naberanie telesnej váhy.

 

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €14
Ušetríte €3,10 (–22 %)
€10,90    
Kód tovaru 198
Kategória Kategórie
 

Doplnok výživy podporujúci chuť do jedla, lepšie trávenie a naberanie telesnej váhy. Profesionálne zloženie obsahuje všetky potrebné vitamíny a zložky, ktoré niekedy organizmu chýbajú k tomu, aby telesný metabolizmus mohol tvoriť novú svalovú hmotu.

✅ Vhodný pre všetkých, ktorý ťažko priberajú.

✅ Vhodný pre všetkých, ktorý potrebujú zlepšiť chuť do jedla.

 

✅ Obsahuje len osvedčené prírodné zložky a vitamíny, ktoré sú rokmi osvedčené.

✅ Vhodný ako doplnok pre všetkých športovcov, ktorý usilujú o naberanie svalovej hmoty.

✅- Doplnok zlepšuje regeneráciu a výkon v športe. Svojím vzájomným prirodzeným pôsobením tieto prvky niekoľkonásobne zvyšujú prospešnosť ľudskému organizmu.

✅ Podporuje zdravý proces trávenia, funkciu pečene, obličiek a ostatných orgánov.

✅ Má pozitívny vplyv na imunitný systém.

✅ Prírodný zdroj vitamínov, enzýmov, stopových prvkov a ostatných bio katalyzátorov

✅ Podporuje nervovú činnosť, prispieva k udržaniu zdravia a životného elánu

✅ Zlepšuje spánok

✅ Pre regeneráciu vlasov, nechtov a pokožky 

 

Balenie: 250tabliet

Dávkovanie: 2 krát denne 5 tabliet ideálne po jedle.

Zloženie:  Vitamíny - B1, B2, B6, B12, kyselina pantoténová, pangamová a listová, niacín, biotín, cholín.

Minerálne látky - vápnik, fosfor, draslík, horčík, chróm.

Stopové prvky - železo, meď, zinok, mangán.

Aminokyseliny BCAA (leucín, isoleucín, valín)

Ďalšie zložky: Mikrokryštalická celulóza, stearát horečnatý, oxid kremičitý

pangavit label1

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.  Nevhodný pre deti a mládež do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

 

 

 

UN_1

 

Vítajte v svete Uber Nutrition, vašej spoľahlivej značky doplnkov výživy s dlhoročným odborným pôsobením od roku 2011. Naša filozofia je jednoduchá a priamočiara - kvalita a spokojnosť zákazníka sú pre nás neustále sledovanými hodnotami. Sme hrdí na to, že naše doplnky výživy ponúkajú niečo viac než len nutričnú podporu; spojili sme vedomosti o účinných zloženiach a kombináciách látok, ktoré vytvárajú synergický efekt pre skutočné výsledky optimálny výkon.

Čo nás odlišuje? Naša značka je založená na presvedčení, že vysoká kvalita by mala byť dostupná za primeranú cenu. Všetky naše doplnky výživy sú starostlivo vybrané a testované, aby sme zabezpečili maximálnu účinnosť a bezpečnosť. S hrdosťou oznamujeme, že naše produkty sú zložené len z kvalitných a čisto legálnych surovín, schválené a licencované na predaj vEurópskej únii, čím zaručujeme ich bezkonkurenčnú kvalitu.

kol

Naša cieľová skupina je pestrá a zohľadňuje rôzne potreby športovcov a jednotlivcov v rôznych fázach života. Či už ste vášnivým cvičiteľom v fitness centre, mladým mužom túžiacim po objeme, alebo starším jednotlivcom, ktorý sa stará o svoje zdravie, máme pre vás špeciálne navrhnuté produkty. Pre ženy s cieľom schudnúť ponúkame špecifické spaľovače tukov, zatiaľ čo naši prípravky na objem sú skvelým spoločníkom pre mladých mužov. Venujeme sa aj tým, ktorí necvičia, a preto sme vyvinuli vitamíny a doplnky na klby pre starších ľudí, ktorí si uvedomujú dôležitosť udržiavania celkového zdravia.

S Uber Nutrition sa nestaráte len o svoje telo, ale investujete do kvality života. Pripravte sa na cestu k lepšiemu zdraviu a výkonu s našimi vynikajúcimi doplnkami výživy.

Webová stránka: https://www.uber-nutrition.com/

logo black

 

 

 

Facebooková stránka:

 

lidl 4 3  

 Doplnky výživy najvyššej farmaceutickej kvality.

farmaceuticky uber 

Certifikované doplnky ktoré sú osvedčené a predávané už mnoho rokov.

testo5

Všetok tovar vždy skladom.

tesprotein5