Platinum1 whey protein

 
Akcia Tip Zväčšiť
 

100% Srvátkový whey proteín. Top kvalita a chuť.

 

Bežná cena Viac informácií v tabuľke variantov
Ušetríte €1 (–3 %)
od €28,90
Kategória Kategórie
Zvoľte variant
Kód tovaru 467/1KG Príchuť: 1kg čokoláda Skladom €29,90 €28,90
   
Kód tovaru 467/1KG2 Príchuť: 1kg vanilka Skladom €29,90 €28,90
   
Kód tovaru 467/1KG3 Príchuť: 1kg jahoda Skladom €29,90 €28,90
   
Kód tovaru 467/1KG4 Príchuť: 1kg banán Skladom €29,90 €28,90
   
Kód tovaru 467/2-3 Príchuť: 2,3kg čokoláda Skladom €53,90
   
Kód tovaru 467/2-4 Príchuť: 2,3kg vanilka Skladom €53,90
   
Kód tovaru 467/2-5 Príchuť: 2,3kg jahoda Skladom €53,90
   
Kód tovaru 467/2-6 Príchuť: 2,3kg banán Skladom €53,90
   
 

SK_platinum1

Platinum1 je srvátkový mliečny koncentrát vyrobený nechemickou výrobnou technológiou CFM, ktorá umožňuje zachovanie maxima bioaktívnych frakcií pôvodnej suroviny. S extra vysokým podielom aminokyselín. Maximálny obsah BCAA a Glutamínu , aký je možné dosiahnuť filtráciou mliečnej srvátky.  

Ak hľadáš proteín na obohatenie svojej stravy o naozaj kvalitné bielkoviny tak toto je ideálna voľba. Vhodné pri každom druhu športu. Proteín s kvalitným aminokyselinovým spektrom by nemal chýbať ani počas diétnej fázy a ani počas budovania objemu. 

SK_Plaatinum1_3

Telo športovcov má väčšiu spotrebu bielkovín ako telo netrénujúceho a preto sa strava športovcov odporúča obohacovať o proteínové koktaily, aby sa príjem bielkovým pohyboval v ideálnom množstve (2 gramy na 1 kg telesnej hmotnosti tj. u športovcov s hmotnosťou 80 kg by mal byť ideálny príjem bielkovín 160 g/deň) pokiaľ je vaším cieľom naberanie svalovej hmoty. 

Dávkovanie  :

Jednu odmerku (alebo dve polievkové lyžice) rozmiešame v 300 ml mlieka alebo vody.  

Užívame 1 až 3 dávky denne, ideálne po tréningu alebo medzi jedlami.
1 dávka (30 g) obsahuje 22,5 g proteínu, 3,5 g sacharidov, 1,3 g tuku. 

Ideálne dávkovanie je 1 až 3 krát za deň, podľa potreby na obohatenie Vašej bežnej stravy.

SK_Platinum1_4

 

Balenie 1 kg dóza. alebo 2,3kg dóza. 

 

Zloženie aminokyselín na dávku 30g  / 100g:

Platinum1_nutrition_facts

 

Zloženie: srvátkový mliečny koncentrát vyrobený nechemickou výrobnou technológiou CFM.prírodné farbivo, prírodné identicka aróma, sladidlo sukralóza

Upozornenie  : Nevhodné pre deti do 14 rokov.  Obsahuje alergén: laktóza.  Prípravok nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy.  Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy a osoby s neznášanlivosťou laktózy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale pri teplote od 10 do 25 o C, mimo dosahu malých detí. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Výrobca a distribútor nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym skladovaním či použitím.

Potravina na osobitné výživové účely, na výživu pri intenzívnej svalovej námahe, najmä pre športovcov. Doplnok výživy nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy. 

 

 

UN_1

 

Vítajte v svete Uber Nutrition, vašej spoľahlivej značky doplnkov výživy s dlhoročným odborným pôsobením od roku 2011. Naša filozofia je jednoduchá a priamočiara - kvalita a spokojnosť zákazníka sú pre nás neustále sledovanými hodnotami. Sme hrdí na to, že naše doplnky výživy ponúkajú niečo viac než len nutričnú podporu; spojili sme vedomosti o účinných zloženiach a kombináciách látok, ktoré vytvárajú synergický efekt pre skutočné výsledky optimálny výkon.

Čo nás odlišuje? Naša značka je založená na presvedčení, že vysoká kvalita by mala byť dostupná za primeranú cenu. Všetky naše doplnky výživy sú starostlivo vybrané a testované, aby sme zabezpečili maximálnu účinnosť a bezpečnosť. S hrdosťou oznamujeme, že naše produkty sú zložené len z kvalitných a čisto legálnych surovín, schválené a licencované na predaj vEurópskej únii, čím zaručujeme ich bezkonkurenčnú kvalitu.

kol

Naša cieľová skupina je pestrá a zohľadňuje rôzne potreby športovcov a jednotlivcov v rôznych fázach života. Či už ste vášnivým cvičiteľom v fitness centre, mladým mužom túžiacim po objeme, alebo starším jednotlivcom, ktorý sa stará o svoje zdravie, máme pre vás špeciálne navrhnuté produkty. Pre ženy s cieľom schudnúť ponúkame špecifické spaľovače tukov, zatiaľ čo naši prípravky na objem sú skvelým spoločníkom pre mladých mužov. Venujeme sa aj tým, ktorí necvičia, a preto sme vyvinuli vitamíny a doplnky na klby pre starších ľudí, ktorí si uvedomujú dôležitosť udržiavania celkového zdravia.

S Uber Nutrition sa nestaráte len o svoje telo, ale investujete do kvality života. Pripravte sa na cestu k lepšiemu zdraviu a výkonu s našimi vynikajúcimi doplnkami výživy.

Webová stránka: https://www.uber-nutrition.com/

logo black

 

 

 

Facebooková stránka:

 

lidl 4 3  

 Doplnky výživy najvyššej farmaceutickej kvality.

farmaceuticky uber 

Certifikované doplnky ktoré sú osvedčené a predávané už mnoho rokov.

testo5

Všetok tovar vždy skladom.

tesprotein5