BCAA Pure 250g

 
 

100% čisté bcaa. Neochutené

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €14
Ušetríte €3 (–21 %)
€11    
Kód tovaru 150
Kategória Aminokyseliny
 

 

BCAA PURE INSTANT 250g  Skvelo ochutený instantný nápoj obsahujúci farmaceuticky čisté aminokyseliny BCAA najvyššej kvality. BCAA sú aminokyseliny s rozvetvenými reťazcami (L-leucin, L-isoileucin, L-valin v ideálnom pomere 2:1:1 ) (z anglického Branched-chain Amino Acid sratka pre BCAA)

Prečo sú BCAA pre športovca dôležité ? 

Esenciálne aminokyseliny si telo nedokáže vytvárať z iných aminokyselín preto ho musí príjmať v strave. (Neesenciálne si telo dokáže vytvárať z glukózy alebo z iných menej potrebných aminokyselín) Ale obzvlášť u športovca, ktorý má zvýšenú a pravidelnú telesnú námahu je potrebné dodávať v strave väčšie množstvo BCAA z toho dôvodu, že na rozdiel od nešportovca sú tieto aminokyseliny sú pri tréningoch odbúrané alebo využité ku stavbe svalovej hmoty a regenerácii. Pokiaľ telu nedodá zvýšené množstvo, odrazí sa to na zhoršenej regenerácii, zastavení rastu svalovej hmoty, zhoršených alebo stagnujúcich výkonoch.

 

Prečo práve BCAA 250 ?

✅ FARMACEUTICKY ČISTÁ KVALITA

✅  INSTANTNÝ NÁPOJ v dobrej cene 

✅ IDEÁLNY POMER 2:1:1

 

Pre koho sú BCAA určené?

Pre každého športovca, ktorý chce v prvom rade zväčšovať množstvo svalovej hmoty, vyhnúť sa stagnácii, neostať na jednom bode a zlepšovať výkon a silu. Pre každého kto chce zo svojho tela vydolovať maximum.

Balenie 250g 

Dávkovanie:Pre ochranu svalovej hmoty v diéte a počas chudnutia 6 gramov pred tréningom a po tréningu. Pri kalorickej strave a pre zlepšenie rastu svalovej hmoty 6 gramov po tréningu.

Zloženie na jednu dávku (6 gramov) L-leucin 2500 mg, L-isoleucin 1250 mg, L-valin 1250mg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

logo uber png

Značka športovej výživy Uber Nutrition®  je predávaná na Slovenskom od roku 2011. Zameranie doplnkov výživy Uber Nutrition je najmä na vysoko efektívne a zároveň čisto legálne zloženia - všetky produkty sú schválené úradom verejného zdravotníctva. 

Webová stránka: https://www.uber-nutrition.com/

Facebooková stránka:

 

lidl 4 3  

 Doplnky výživy najvyššej farmaceutickej kvality.

farmaceuticky uber 

Certifikované doplnky ktoré sú osvedčené a predávané už mnoho rokov.

testo5

Všetok tovar vždy skladom.

tesprotein5