Beef Amino 250 tabliet

 
 

Beef Amino 250 je zložený z  čistého hydrolyzovaného hovädzieho proteínu.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €18
Ušetríte €2 (–11 %)
€16    
Kód tovaru 159
Kategória Aminokyseliny
 

 

Tento produkt zaručuje najvyššiu možnú využiteľnosť prijatých aminokyselín a tým zabudovanie do svalov s minimálnou záťažou pre organizmus - okamžité rýchle vstrebanie.

Keďže prípravok neobsahuje mliečne proteíny, je vhodný pre ľudí so zlou toleranciou laktózy a je zvlášť vhodný pre vyrysovanie svalov pod tenkou pokožkou. 

✅990 mg najčistejších živočíšnych aminokyselín v jednej tablete bez umelých sladidiel.
✅ maximálna pozitívna dusíkovú bilancia
✅ Maximálny rast svalovej hmoty
✅zvýšená biologická využiteľnosť (BV)
✅ minimálna záťaž pre organizmus a tráviaci trakt
✅obsah krátkych rýchlo resorbovateľných peptidov pre maximálny efekt 

Vedecky formulovaná kombinácia živočíšnych hydrolyzátov použitá v prípravku beef amino, (podložená výsledkami dlhodobého výskumu MAX PLANKOVHO inštitútu v Nemecku), dosahuje doteraz najvyššiu publikovanú biologickú hodnotu BV medzi známymi živočíšnymi (beef) preparátmi. Týmto zaručuje najvyššiu možnú využiteľnosť prijatých aminokyselín a tým zabudovanie do svalov s minimálnou záťažou pre organizmus. Tabletka obsahuje krátke, rýchlo resorbovateľné peptidy na naštartovanie anabolického metabolizmu tesne po tréningu. Dlhé  nahydrolyzované bielkovinové reťazce zabezpečujú dodávku potrebných stavebných aminokyselín v prvých fázach rastu svalov, prípadne regenerácie.

Dávkovanie: Užívajte 5-10 tabliet 30 min. pred a po tréningu. Netréningové dni: užívať medzi jedlami, jednu dávku môžete použiť pred spaním.

SK_beef amino1

beef amino spod

Zloženie: Hovädzí hydrolyzovaný proteín 80 %, vaječný hydrolyzát 20 % s obsahom krátkych peptidov (obsah aminokyselín 99 %), mikrokryštalická celulóza, magnézium stearát, silica.

Upozornenie:  Nevhodný pre deti a mládež do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Potravina určená pre zvláštnu výživu. 

 

UN_1

 

Vítajte v svete Uber Nutrition, vašej spoľahlivej značky doplnkov výživy s dlhoročným odborným pôsobením od roku 2011. Naša filozofia je jednoduchá a priamočiara - kvalita a spokojnosť zákazníka sú pre nás neustále sledovanými hodnotami. Sme hrdí na to, že naše doplnky výživy ponúkajú niečo viac než len nutričnú podporu; spojili sme vedomosti o účinných zloženiach a kombináciách látok, ktoré vytvárajú synergický efekt pre skutočné výsledky optimálny výkon.

Čo nás odlišuje? Naša značka je založená na presvedčení, že vysoká kvalita by mala byť dostupná za primeranú cenu. Všetky naše doplnky výživy sú starostlivo vybrané a testované, aby sme zabezpečili maximálnu účinnosť a bezpečnosť. S hrdosťou oznamujeme, že naše produkty sú zložené len z kvalitných a čisto legálnych surovín, schválené a licencované na predaj vEurópskej únii, čím zaručujeme ich bezkonkurenčnú kvalitu.

kol

Naša cieľová skupina je pestrá a zohľadňuje rôzne potreby športovcov a jednotlivcov v rôznych fázach života. Či už ste vášnivým cvičiteľom v fitness centre, mladým mužom túžiacim po objeme, alebo starším jednotlivcom, ktorý sa stará o svoje zdravie, máme pre vás špeciálne navrhnuté produkty. Pre ženy s cieľom schudnúť ponúkame špecifické spaľovače tukov, zatiaľ čo naši prípravky na objem sú skvelým spoločníkom pre mladých mužov. Venujeme sa aj tým, ktorí necvičia, a preto sme vyvinuli vitamíny a doplnky na klby pre starších ľudí, ktorí si uvedomujú dôležitosť udržiavania celkového zdravia.

S Uber Nutrition sa nestaráte len o svoje telo, ale investujete do kvality života. Pripravte sa na cestu k lepšiemu zdraviu a výkonu s našimi vynikajúcimi doplnkami výživy.

Webová stránka: https://www.uber-nutrition.com/

logo black

 

 

 

Facebooková stránka:

 

lidl 4 3  

 Doplnky výživy najvyššej farmaceutickej kvality.

farmaceuticky uber 

Certifikované doplnky ktoré sú osvedčené a predávané už mnoho rokov.

testo5

Všetok tovar vždy skladom.

tesprotein5