Anabol24 - Darčekové balenie + BCAA + SHAKER

 
 

Akciový set - Anabol24 + BCAA + shaker

V darčekovom balení.

€41,90
Kategória Kategórie
Zvoľte variant
Kód tovaru 879/COK Príchuť: čokoláda Skladom €41,90
   
Kód tovaru 879/JAH Príchuť: Jahoda Skladom €41,90
   
Kód tovaru 879/VAN Príchuť: Vanilka Skladom €41,90
   
Kód tovaru 879/BAN Príchuť: Banán Skladom €41,90
   
 

Balenie obsahuje: Anabol24 1kg / BCAA 120 kapsúl / shaker 600ml čierny 

SET - Anabol24+BCAA+shaker cierny

set anabol2023

 

Popis produktu Anabol24:

 

#ShowMore#

ANABOL24 - Balenie: 1kg dóza.

✅ All in one formula. ("Všetko v jednom" čo vaše svaly potrebujú pre rýchlejší rast) Najsilnejší voľnopredajný stimulant rastu svalovej hmoty

✅ Vhodný objemový prípravok pre začiatočníkov aj pokročilých

Anabol24 - Produkt určený k maximalizácii objemu svalových buniek a pre rýchle budovanie sily a trvácnej mohutnej svalovej hmoty. Jeho zloženie je navrhnuté tak, aby zabezpečil vysoko anabolické prostredie v tele - zvýšil po tréningu produkciu vlastných anabolických hormónov (IGF-1, rastový hormón, inzulín, u mužov aj testosterón ) a zmiernil a zastavil katabolické účinky, po náročnej zátaži, ktoré vedú k chudnutiu a stratám sily. Svalová hmota je tak trvácna aj po vysadení produktu. 

anabol21.11

Základ tvoria superkombinácie:

Srvátkového koncetrátu WPC a Hydrolizátu s obsahom voľných foriem aminokyselín AminoMatrix L-glutamín, (Leucin, isoleucin, valin, BCAA) L-alanin, L-cystein, Methionin, Histidin , L-arginin

Pre správne vstrebávanie do svalovej bunky spolu s polysacharidmi (maltodextrín) - medzistupeň medzi jednoduchými a zloženými cukrami vďaka čomu vie telo lepšie a rýchlejšie využiť a spracovať aminokyseliny. Taktiež je lepšia odozva anabolického hormónu inzulínu, ktorý ich lepšie transportuje priamo do svalovej bunky.

Zmesi kreatínov - Creatine matrix (Krealkalyn + monohydrát + kreatin fosfát) spoločne s dextrózou pre maximálne využitie a inzulínovú odozvu.

Zmes aminokyselín spoločne so správnym množstvom mono a polysacharidov, dokážu po telesnej zátaži zvyšovať produkciu vlastného rastového hormónu a takisto aj IGF-1 (Inzulínu podobný rastový faktor 1) ktorý je rovnako ako rastový hormón bielkovina, ktorého molekulu tvorí 70 aminokyselín, a podiela sa spoločne s tesotosterónom a inzulínom na tvorení anabolického prostredia v tele.

Anabol24 obsahuje čisto prírodné látky (žiadny doping) ktoré zvýšia proteosyntézu na maximum, preto sa počas užívania produktu Anabol24 doporučuje aj zvýšená konzumácia bielkovín (hlavne z potravy ale prípadne aj proteínových nápojov) aby boli svaly zásobené dostatkom bielkovín kedže dochádza k rýchlej premene bielkovín na svalovú hmotu.

Dávkovanie:

 60g do 300-400 ml vody alebo mlieka. 60g = jedna dávka ideálne po tréningu. Doporučená ideálna denná dávka je 120g ( rozdelená do 2 až 3 dávok počas dna,medzi jedlami (desiata, olovrant alebo po tréningu) Prípravok nenahradzuje bežnú stravu.

Zloženie na jednu dávku:

 ANABOL24 label_

 
 

Upozornenie  : Nevhodné pre deti do 15 rokov.  Obsahuje alergén: laktóza.  Prípravok nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy.  Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy a osoby s neznášanlivosťou laktózy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale pri teplote od 10 do 25 o C, mimo dosahu malých detí. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Výrobca a distribútor nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym skladovaním či použitím. Nepoužívajte ak trpíte cukrovkou. Ak sa u vás vyskytne kožná alebo iná alergická reakcia, prerušte užívanie a poraďte sa so svojím lekárom.

Potravina na osobitné výživové účely, na výživu pri intenzívnej svalovej námahe, najmä pre športovcov. Doplnok výživy nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy. 


 

Popis produktu BCAA 120 kapsúl.:

 

#ShowMore#

SK_BCAA_120kaps

BCAA  120 kapslí -  Kapsule obsahujú farmaceuticky čisté aminokyseliny BCAA najvyššej kvality. BCAA sú aminokyseliny s rozvetvenými reťazcami (L-leucin, L-isoileucin, L-valin v ideálnom pomere 2:1:1 ) (z anglického Branched-chain Amino Acid sratka pre BCAA)

Prečo sú BCAA pre športovca dôležité ? 

Tieto esenciálne aminokyseliny nemožno produkovať priamo v tele a musia sa získavať prostredníctvom stravy alebo doplnkov. Prečo sú teda BCAA pre športovca nevyhnutné? Prvým dôvodom je ich schopnosť podporovať svalový rast a obnovu. Leucín, jeden z hlavných komponentov BCAA, hrá kľúčovú úlohu pri stimulácii proteosyntézy, čo vedie k tvorbe nových svalových vlákien. Okrem toho, BCAA môžu pomôcť minimalizovať svalové poškodenie po náročných tréningoch a urýchliť regeneráciu svalov. Ďalším významným prínosom je ich schopnosť poskytovať rýchlu a efektívnu energiu počas tréningov, čo môže pomôcť oddialiť únavu a zvýšiť výkon. Vzhľadom na tieto vlastnosti sa BCAA stali neoddeliteľnou súčasťou stravy každého športovca, ktorý sa snaží dosiahnuť optimálny výkon a maximalizovať výsledky svojho tréningu.

Výhody produktu BCAA 120 capsúl: 

  1. Jednoduché a presné dávkovanie: Kapsuly poskytujú jednoduchý spôsob presného dávkovania BCAA. Každá kapsula obsahuje stanovené množstvo aminokyselín, čo uľahčuje sledovanie príjmu a zabezpečuje konzistentné dávkovanie.

  2. Praktickosť a prenositeľnosť: Kapsuly sú kompaktné a ľahko prenositeľné, čo z nich robí ideálnu voľbu pre tých, ktorí sú často v pohybe. Sú skvelým spoločníkom pre športovcov, ktorí potrebujú ľahko prenositeľný zdroj BCAA bez nutnosti miešania prášku.

  3. Časovo efektívne: Kapsulová forma BCAA je rýchla a praktická. Nie je potrebné žiadne meranie alebo miešanie, stačí jednoducho zobrať potrebný počet kapsúl so sebou a vziať ich s vodou.

  4. Zmiznutie chuti a vône: Kapsulová forma eliminuje potrebu konzumovať BCAA s príchutí, ktoré môžu byť pre niektorých ľudí nepríjemné. Pre tých, ktorí majú citlivosť na chute a vône, môže byť kapsulová forma vítaným riešením.

  5. Dlhšia trvanlivosť: Kapsuly poskytujú stabilnejšiu formu BCAA v porovnaní s niektorými tekutými alebo práškovými formami, čo môže prispieť k dlhšej trvanlivosti produktu.

Výber kapsulovej formy BCAA je preto ideálny pre tých, ktorí uprednostňujú jednoduché a praktické dávkovanie bez potreby ďalších príprav.

Pre koho sú BCAA určené ?

Pre každého športovca, ktorý chce zlepšiť svoj výkon, zlepšiť regeneráciu a nabrať na svalovej hmote, sile a vyhnúť sa stagnácii. Pre každého kto chce zo svojho tela vydolovať maximum.

Prečo pomer 2:1:1 ?

Ideálny pomer aminokyselín v BCAA (rozvetvených aminokyselinách) je považovaný za 2:1:1, kde hovoríme o pomeru leucínu, izoleucínu a valínu. Toto znamená, že množstvo leucínu by malo byť dvojnásobne väčšie ako množstvo izoleucínu a valínu.

Leucín, izoleucín a valín sú všetky esenciálne aminokyseliny, čo znamená, že organizmus si ich nevie vytvoriť sám a musia sa získavať prostredníctvom stravy alebo doplnkov. Tieto aminokyseliny majú v tele rôzne funkcie, a ich správny pomer môže byť dôležitý pre optimálnu syntézu bielkovín, svalový rast a obnovu po tréningu.

Leucín je obzvlášť dôležitý, pretože sa považuje za kľúčový stimulátor proteosyntézy, čo znamená tvorbu nových svalových vlákien. Pomer 2:1:1 sa ukázal ako efektívny pre podporu svalového rastu a regenerácie, a preto je často odporúčaný pre tých, ktorí hľadajú optimálny prínos BCAA.

 

Dávkovanie: 

Pre zlepšenie rastu svalovej hmoty 3-5 kapslí po tréningu. Prí náročných tréningoch a diéte sa môže dávka zvýšiť na 5 pred tréningom a 5 kapslí po trénngu. 

BCAA 120 kapslí

 Zloženie: L-leucine, L-isoleucine, L-valine, želatínová kapsula


Popis produktu Shaker 600ml 

#ShowMore#

• elegantný a moderný dizajn
• objem 800 ml (mierka do 600 ml)
• odstupňovaná stupnica v ml a oz
• 100% nepriepustnosť
• vysoko kvalitný, netoxický plast
• sieťovina zacvakne na veko
• bezpečné v mikrovlnnej rúre, umývačke riadu a mrazničke
• otočné veko a uzáver
• plastový výrobok z Európy

 

shaker

#ShowMore#