Magnesium Performance 120 kapsúl

 
 

Denná dávka 2 kapsule obsahuje:

Magnézium (horčík) 400 mg 100% DDD

Zinok 20 mg  

Vitamín B6 7 mg

Vitamín C 80 mg

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €15
Ušetríte €1,10 (–7 %)
€13,90    
Kód tovaru 808
Kategória Kategórie
 

magnesium performance inf

Magnézium (Horčík) je dôležitý pre správneho fungovanie celého tela, a tak by mal na jeho dostatočné množstvo v tele dbať každý.

Horčík pomáha odstraňovať únavu a vyčerpanie, priaznivo ovplyvňuje psychickú rovnováhu, optimálnu činnosť nervového systému, správne svalové napätie, napomáha zdravému rastu a zachovaniu zdravých kostí a zubov. Zohráva dôležitú úlohu v procese delenia buniek a prispieva k optimálnej syntéze bielkovín. Môže vám priniesť úľavu, najmä ak ste v práci alebo celkovo v živote vystavený zvýšenej psychickej alebo fyzickej záťaži. 

Deficit horčíku môže spôsobovať únavu, stres a nedostatok energie. Prejaviť sa môže aj svalovými kŕčmi, ktoré sú často prvým príznakom tohto deficitu. Keďže má horčík okrem fyzického zdravia vplyv aj nato psychické, jeho deficit sa môže prejaviť napríklad aj úzkosťami alebo depresiami. Dlhodobý nedostatok môže spôsobiť napríklad aj vysoký tlak, nespavosť alebo problémy s pamäťou. 

Zinok prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k udržaniu zdravých vlasov, nechtov a pokožky, udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi a regulácii únavy.

Vitamín B6 má dôležitú úlohu v metabolizme, pri rozklade a zužitkovaní bielkovín, tukov a cukrov z jedla a rovnako pri premene glykogénu (zásobný cukor) z pečene a svalových buniek na energiu. Priaznivo pôsobí na nervovú sústavu a energetický metabolizmus (bielkovín a glykogénu), psychickú činnosť, tvorbu červených krviniek, na zníženie miery únavy a vyčerpania a priaznivo ovplyvňuje funkciu imunitného systému.

Nedostatok vitamínu B6 sa môže prejaviť nerovnováhou v energetickom metabolizme, podráždenosťou a nervozitou.

Vitamín C je vynikajúci antioxidant, zvyšuje celkovú odolnosť organizmu a imunitu, ochraňuje pred UV žiarením, zmierňuje alergické reakcie, spomaľuje proces starnutia. Je dôležitým antioxidantom, ktorý chráni telesné tkanivá a ostatné vitamíny pred účinkom voľných radikálov a starnutím Zvyšuje obranyschopnosť organizmu proti infekčným a vírusovým chorobám.

magnesium performance info

 

magnesium performance denna davka

 

magnesium label

Dávkovanie: 1-2 kapsule denne.

Zloženie: Horčík (magnézium), zinok, vitamín B6, vitamín C. Ďalšie zložky: Mikrokryštalická celulóza, stearát horečnatý.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.  Nevhodný pre deti a mládež do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

 

 

 

UN_1

 

Vítajte v svete Uber Nutrition, vašej spoľahlivej značky doplnkov výživy s dlhoročným odborným pôsobením od roku 2011. Naša filozofia je jednoduchá a priamočiara - kvalita a spokojnosť zákazníka sú pre nás neustále sledovanými hodnotami. Sme hrdí na to, že naše doplnky výživy ponúkajú niečo viac než len nutričnú podporu; spojili sme vedomosti o účinných zloženiach a kombináciách látok, ktoré vytvárajú synergický efekt pre skutočné výsledky optimálny výkon.

Čo nás odlišuje? Naša značka je založená na presvedčení, že vysoká kvalita by mala byť dostupná za primeranú cenu. Všetky naše doplnky výživy sú starostlivo vybrané a testované, aby sme zabezpečili maximálnu účinnosť a bezpečnosť. S hrdosťou oznamujeme, že naše produkty sú zložené len z kvalitných a čisto legálnych surovín, schválené a licencované na predaj vEurópskej únii, čím zaručujeme ich bezkonkurenčnú kvalitu.

kol

Naša cieľová skupina je pestrá a zohľadňuje rôzne potreby športovcov a jednotlivcov v rôznych fázach života. Či už ste vášnivým cvičiteľom v fitness centre, mladým mužom túžiacim po objeme, alebo starším jednotlivcom, ktorý sa stará o svoje zdravie, máme pre vás špeciálne navrhnuté produkty. Pre ženy s cieľom schudnúť ponúkame špecifické spaľovače tukov, zatiaľ čo naši prípravky na objem sú skvelým spoločníkom pre mladých mužov. Venujeme sa aj tým, ktorí necvičia, a preto sme vyvinuli vitamíny a doplnky na klby pre starších ľudí, ktorí si uvedomujú dôležitosť udržiavania celkového zdravia.

S Uber Nutrition sa nestaráte len o svoje telo, ale investujete do kvality života. Pripravte sa na cestu k lepšiemu zdraviu a výkonu s našimi vynikajúcimi doplnkami výživy.

Webová stránka: https://www.uber-nutrition.com/

logo black

 

 

 

Facebooková stránka:

 

lidl 4 3  

 Doplnky výživy najvyššej farmaceutickej kvality.

farmaceuticky uber 

Certifikované doplnky ktoré sú osvedčené a predávané už mnoho rokov.

testo5

Všetok tovar vždy skladom.

tesprotein5