BCAA Instant 300g

 
 

BCAA INSTANT 300g  Skvelo ochutený instantný nápoj obsahujúci aminokyseliny BCAA najvyššej kvality.

€21
Kategória Kategórie
Zvoľte variant
Kód tovaru 57/CIT Príchuť: Citrón Skladom €21
   
Kód tovaru 57/MAL Príchuť: Malina Skladom €21
   
Kód tovaru 57/POM Príchuť: Pomaranč Skladom €21
   
 

BCAA  instant 300g -  Ľahko rozpustný instantný ochutený prášok, ktorý obsahuje čisté aminokyseliny BCAA najvyššej kvality. BCAA sú aminokyseliny s rozvetvenými reťazcami (L-leucin, L-isoileucin, L-valin v ideálnom pomere 2:1:1 ) (z anglického Branched-chain Amino Acid sratka pre BCAA)

Prečo sú BCAA pre športovca dôležité ? 

Tieto esenciálne aminokyseliny nemožno produkovať priamo v tele a musia sa získavať prostredníctvom stravy alebo doplnkov. Prečo sú teda BCAA pre športovca nevyhnutné? Prvým dôvodom je ich schopnosť podporovať svalový rast a obnovu. Leucín, jeden z hlavných komponentov BCAA, hrá kľúčovú úlohu pri stimulácii proteosyntézy, čo vedie k tvorbe nových svalových vlákien. Okrem toho, BCAA môžu pomôcť minimalizovať svalové poškodenie po náročných tréningoch a urýchliť regeneráciu svalov. Ďalším významným prínosom je ich schopnosť poskytovať rýchlu a efektívnu energiu počas tréningov, čo môže pomôcť oddialiť únavu a zvýšiť výkon. Vzhľadom na tieto vlastnosti sa BCAA stali neoddeliteľnou súčasťou stravy každého športovca, ktorý sa snaží dosiahnuť optimálny výkon a maximalizovať výsledky svojho tréningu.

Pre koho sú BCAA určené ?

Pre každého športovca, ktorý chce zlepšiť svoj výkon, zlepšiť regeneráciu a nabrať na svalovej hmote, sile a vyhnúť sa stagnácii. Pre každého kto chce zo svojho tela vydolovať maximum.

SK_bcaa 300g

Výhody instantnej práškovej formy:

✅ Netreba prehĺtať tablety

✅ Okamžitá rozpustnosť vo vode

Super chuť

Prečo pomer 2:1:1 ?

Ideálny pomer aminokyselín v BCAA (rozvetvených aminokyselinách) je považovaný za 2:1:1, kde hovoríme o pomeru leucínu, izoleucínu a valínu. Toto znamená, že množstvo leucínu by malo byť dvojnásobne väčšie ako množstvo izoleucínu a valínu.

Leucín, izoleucín a valín sú všetky esenciálne aminokyseliny, čo znamená, že organizmus si ich nevie vytvoriť sám a musia sa získavať prostredníctvom stravy alebo doplnkov. Tieto aminokyseliny majú v tele rôzne funkcie, a ich správny pomer môže byť dôležitý pre optimálnu syntézu bielkovín, svalový rast a obnovu po tréningu.

Leucín je obzvlášť dôležitý, pretože sa považuje za kľúčový stimulátor proteosyntézy, čo znamená tvorbu nových svalových vlákien. Pomer 2:1:1 sa ukázal ako efektívny pre podporu svalového rastu a regenerácie, a preto je často odporúčaný pre tých, ktorí hľadajú optimálny prínos BCAA.

 bcaa300g-label

Dávkovanie:

Pre ochranu svalovej hmoty v diéte a počas chudnutia 6 gramov pred tréningom a po tréningu. Pri kalorickej strave a pre zlepšenie rastu svalovej hmoty 6 gramov po tréningu.

Zloženie na jednu dávku: (6 gramov) L-leucin 2500 mg, L-isoleucin 1250 mg, L-valin 1250mg

Upozornenie: Nevhodný pre deti a mládež do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Potravina určená pre zvláštnu výživu.

 

 

 

UN_1

 

Vítajte v svete Uber Nutrition, vašej spoľahlivej značky doplnkov výživy s dlhoročným odborným pôsobením od roku 2011. Naša filozofia je jednoduchá a priamočiara - kvalita a spokojnosť zákazníka sú pre nás neustále sledovanými hodnotami. Sme hrdí na to, že naše doplnky výživy ponúkajú niečo viac než len nutričnú podporu; spojili sme vedomosti o účinných zloženiach a kombináciách látok, ktoré vytvárajú synergický efekt pre skutočné výsledky optimálny výkon.

Čo nás odlišuje? Naša značka je založená na presvedčení, že vysoká kvalita by mala byť dostupná za primeranú cenu. Všetky naše doplnky výživy sú starostlivo vybrané a testované, aby sme zabezpečili maximálnu účinnosť a bezpečnosť. S hrdosťou oznamujeme, že naše produkty sú zložené len z kvalitných a čisto legálnych surovín, schválené a licencované na predaj vEurópskej únii, čím zaručujeme ich bezkonkurenčnú kvalitu.

kol

Naša cieľová skupina je pestrá a zohľadňuje rôzne potreby športovcov a jednotlivcov v rôznych fázach života. Či už ste vášnivým cvičiteľom v fitness centre, mladým mužom túžiacim po objeme, alebo starším jednotlivcom, ktorý sa stará o svoje zdravie, máme pre vás špeciálne navrhnuté produkty. Pre ženy s cieľom schudnúť ponúkame špecifické spaľovače tukov, zatiaľ čo naši prípravky na objem sú skvelým spoločníkom pre mladých mužov. Venujeme sa aj tým, ktorí necvičia, a preto sme vyvinuli vitamíny a doplnky na klby pre starších ľudí, ktorí si uvedomujú dôležitosť udržiavania celkového zdravia.

S Uber Nutrition sa nestaráte len o svoje telo, ale investujete do kvality života. Pripravte sa na cestu k lepšiemu zdraviu a výkonu s našimi vynikajúcimi doplnkami výživy.

Webová stránka: https://www.uber-nutrition.com/

logo black

 

 

 

Facebooková stránka:

 

lidl 4 3  

 Doplnky výživy najvyššej farmaceutickej kvality.

farmaceuticky uber 

Certifikované doplnky ktoré sú osvedčené a predávané už mnoho rokov.

testo5

Všetok tovar vždy skladom.

tesprotein5