CLA performance 1000mg / 60 kapsúl

 
 

CLA (konjugovaná kyselina linolová) je mastná kyselina u ktorej je klinicky preukázané, že znižuje telesný tuk.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Bežná cena €15,50
Ušetríte €1,60 (–10 %)
€13,90    
Kód tovaru 132
Kategória Kategórie
 

CLA Performance Balenie: 60 kapsúl / Softgel kapsule 1000mg 

Konjugovaná kyselina linolová (CLA) je skupina omega-6 mastných kyselín, ktoré sa vyskytujú prirodzene v mäse niektorých zvierat a v mliečnych výrobkoch.  Je u nej klinicky preukázané, že znižuje telesný tuk, zvyšuje definíciu svalovej hmoty a podporuje celkové zdravie. Napomáha likvidovať tukové zásoby a súčasne podporuje tvorbu a rast svalovej hmoty. Spôsobuje efektívnejšie využívanie energie, kedže funguje ako bariéra, ktorá bráni tuku vstúpiť do tukových buniek. Tuk sa namiesto uloženia v tukových bunkách presunie do svalových buniek, kde sa rýchlo spaľuje a premieňa na energiu. Výhodou CLA je, že sa jeho účinnosť neznižuje v priebehu času užívania.

Produkt CLA  obsahuje najvyššiu farmaceutickú kvalitu tejto mastnej kyseliny. Produkt je veľmi dobre znášaní u všetkých vekových kategórií u mužov aj u žien. Bez vedľajších účinkov.

Pomáha znižovať množstvo telesného tuku. CLA môže zvyšovať oxidáciu tukov, teda ich spaľovanie na energiu.

Podporuje zdravú hladinu cholesterolu v krvi. CLA má pozitívny účinok na zdravie srdca. Môže pomôcť regulovať hladinu cholesterolu a krvného tlaku.

Prispieva k spomaleniu nárastu hmotnosti.

✅ Zlepšenie svalového zloženia. CLA môže podporovať zvýšenie svalovej hmoty a zlepšenie svalového zloženia tela. To môže byť prospešné nielen pre športovcov, ale aj pre jednotlivcov, ktorí sa snažia udržiavať si zdravú telesnú hmotnosť.

Má priaznivé účinky na metabolizmus glukózy. CLA môže pomáhať pri regulácii hladiny cukru v krvi. To je dôležité pre prevenciu cukrovky a udržanie celkového metabolického zdravia.

✅ Antioxidačné vlastnosti. CLA má antioxidačné vlastnosti, čo znamená, že môže chrániť bunky pred poškodením voľnými radikálmi. Antioxidanty sú dôležité pre udržanie celkového zdravia a prevenciu ochorení spojených so starnutím.

✅ Podpora imunitného systému. Niektoré výskumy naznačujú, že CLA môže mať pozitívny vplyv na imunitný systém, čo môže pomôcť organizmu v boji proti infekciám a ochoreniam.

✅ Ľahko prehĺtateľné mäkké gélové kapsule.

 SK_CLA2

Dávkovanie:

1 - 2 kapsule denne s jedlom.

CLA label

Zloženie: CLA (konjugovaná kyselina linolová), želatína.

Upozornenie: Nevhodný pre deti a mládež do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Potravina určená pre zvláštnu výživu.

 

 

UN_1

 

Vítajte v svete Uber Nutrition, vašej spoľahlivej značky doplnkov výživy s dlhoročným odborným pôsobením od roku 2011. Naša filozofia je jednoduchá a priamočiara - kvalita a spokojnosť zákazníka sú pre nás neustále sledovanými hodnotami. Sme hrdí na to, že naše doplnky výživy ponúkajú niečo viac než len nutričnú podporu; spojili sme vedomosti o účinných zloženiach a kombináciách látok, ktoré vytvárajú synergický efekt pre skutočné výsledky optimálny výkon.

Čo nás odlišuje? Naša značka je založená na presvedčení, že vysoká kvalita by mala byť dostupná za primeranú cenu. Všetky naše doplnky výživy sú starostlivo vybrané a testované, aby sme zabezpečili maximálnu účinnosť a bezpečnosť. S hrdosťou oznamujeme, že naše produkty sú zložené len z kvalitných a čisto legálnych surovín, schválené a licencované na predaj vEurópskej únii, čím zaručujeme ich bezkonkurenčnú kvalitu.

kol

Naša cieľová skupina je pestrá a zohľadňuje rôzne potreby športovcov a jednotlivcov v rôznych fázach života. Či už ste vášnivým cvičiteľom v fitness centre, mladým mužom túžiacim po objeme, alebo starším jednotlivcom, ktorý sa stará o svoje zdravie, máme pre vás špeciálne navrhnuté produkty. Pre ženy s cieľom schudnúť ponúkame špecifické spaľovače tukov, zatiaľ čo naši prípravky na objem sú skvelým spoločníkom pre mladých mužov. Venujeme sa aj tým, ktorí necvičia, a preto sme vyvinuli vitamíny a doplnky na klby pre starších ľudí, ktorí si uvedomujú dôležitosť udržiavania celkového zdravia.

S Uber Nutrition sa nestaráte len o svoje telo, ale investujete do kvality života. Pripravte sa na cestu k lepšiemu zdraviu a výkonu s našimi vynikajúcimi doplnkami výživy.

Webová stránka: https://www.uber-nutrition.com/

logo black

 

 

 

Facebooková stránka:

 

lidl 4 3  

 Doplnky výživy najvyššej farmaceutickej kvality.

farmaceuticky uber 

Certifikované doplnky ktoré sú osvedčené a predávané už mnoho rokov.

testo5

Všetok tovar vždy skladom.

tesprotein5