Health Liver24 / 90tabliet

 
 

Produkt určený pre celkové zdravie. Zlepšuje činnosť pečene, pomáha vylučovať škodlivé látky a voľné radikály. Obsahuje antioxidanty, vitamíny, zlepšuje vitalitu a imunitu. 

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €24
Ušetríte €2,10 (–8 %)
€21,90    
Kód tovaru 63
Kategória Kategórie
 

Helath liver24 pomáha rýchlejšie regenerovať a detoxikovať pečeň, ktorá má veľa dôležitých funkcií pre celkové zdravie. Zdravá pečeň pomáha efektívnejšie metabolizovať cukry a tuky. Taktiež filtrovať škodlivé látky z tela.

Vitamíny E, A, D, B12 sú silnými antioxidantmi. Chránia telo pred voľnými radikálmi, spomaľujú starnutie a zlepšujú odolnosť ľudského organizmu. Sú nevyhnutné pre kožu, tvorbu červených krviniek, zdravý zrak a iné.

Doplnok Health liver24 je vhodný (nielen) pre športovcov. Má priaznivý vplyv na celkový metabolizmus, čo môže pomôcť aj pri náročných tréningoch. Antioxidačné účinky taktiež pomáhajú lepším športovým výkonom a  regenerácii. 

SK_healthliver24

 

Účinky jednotlivých zložiek:

Cholín (vitamín Bp)

Je súčasťou látky acetylcholínu, zlúčeniny, ktorá v pečeni uľahčuje detoxikáciu toxických látok a liekov. Spolu s Pestrecom mariánskym (silymarínom), ktorý priamo prispieva k jej rýchlejšej regenerácii tvoria ideálnu kombináciu . Okrem toho cholín má nezastupiteľné miesto v činnosti nervového systému a svalov. Dostatočný prívod cholínu zlepšuje schopnosť sústredenia a koncentrácie. Obmedzuje podráždenosť, náladovosť, zlepšuje odolnosť pred stresom a lepší spánok. Nedostatok cholínu v tele môže mať za následok: ochorenia obličiek, zlú znášanlivosť tuku, vysoký cholesterol a a vysoký krvný tlak.

Silymarin  

(Pestrec maríánsky) je najznámejšou najpoužívanejšou látkou, ktorá osvedčene zaberá pri problémoch s pečeňou. Je netoxický. Funguje tak, že aktívne látky sa viažu na membrány hepatocytov a bránia tak prieniku a usádzaniu toxínov. Zabraňuje cirhóze a nekróze pečene, je vhodný pri chronických pečeňových ochoreniach, ale je tak isto vhodný aj pre ostatných bežných ľudí, ktorých životný štýl dáva pečeni viac zabrať. Je taktiež silný antioxidant a posilňuje imunitný systém.

Vitamín A

✅ zlepšuje videnie a chráni pred nočnou slepotou

✅ udržiava pokožku v dobrom stave a ochraňuje ju pred starnutím

✅ podporuje imunitný systém

✅ v organizme sa môže premieňať na vitamín A

✅ antioxidant – vychytáva škodlivé voľné radikály, ktoré poškodzujú bunky

Vitamín D

✅ dôležitý pre vstrebávanie vápnika a fosforu

✅ ochraňuje pred osteoporózou

✅ podporuje imunitný sytém

✅ nevyhnutný pre silné zuby a pevné kosti

Vitamín E

✅ potrebný pre tvorbu energie, podporuje bunkové dýchanie, pričom sa uvoľňuje energia

✅ zabezpečenie normálnej plodnosti u obidvoch pohlaví

✅ ovplyvňuje látkovú premenu v svalovom a nervovom tkanive

✅ podporuje imunitný systém, pôsobí protizápalovo

✅ antioxidant – ochraňuje bunkové membrány pred deštrukciou voľnými radikálmi

✅ potrebný pre tvorbu hormónov

Vitamín B12

✅ pomáha metabolizovať cukry, tuky a bielkoviny

✅ má pozitívny vplyv na kardiovaskulárne zdravie

✅ podporuje kondičnú prípravu športovcov

Pre koho je produkt vhodný?  Je vhodný pre všetkých, ktorý chcú zlepšiť svoju vitalitu, kondíciu a celkové zdravie. Obzvlášť pre ľudí, ktorý majú zvýšený príjem alkoholu a nezdravých jedál, liekov, prípadne športovcov, ktorý užívali doplnky zaťažujúce pečeň. 

Dávkovanie:

Odporúča sa užívať 1 - 3 tablety denne. Tablety sa prijímajú ráno a večer. Maximálna denná povolená dávka sú 3 tablety.

Zloženie:

Extrakt pestreca mariánskeho (silymarín), cholín, sušená šťava z červenej repy, rakytníková aróma, zmes vitamínov (D-alfa tokoferyl acetát, retinol acetát, cholekalciferol, kyanokobalamín), pomocné tabletovacie látky (mikrokryštalická celulóza, kukuričná vláknina, stearan horečnatý, mastenec , fosforečnan vápenatý), sladidlá (sorbitol, sukralóza, acesulfam K).

Balenie: 90 tabliet

Upozornenie: Doplnok výživy nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Nevhodný pre deti a mládež do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. 

 

 

 

 

UN_1

 

Vítajte v svete Uber Nutrition, vašej spoľahlivej značky doplnkov výživy s dlhoročným odborným pôsobením od roku 2011. Naša filozofia je jednoduchá a priamočiara - kvalita a spokojnosť zákazníka sú pre nás neustále sledovanými hodnotami. Sme hrdí na to, že naše doplnky výživy ponúkajú niečo viac než len nutričnú podporu; spojili sme vedomosti o účinných zloženiach a kombináciách látok, ktoré vytvárajú synergický efekt pre skutočné výsledky optimálny výkon.

Čo nás odlišuje? Naša značka je založená na presvedčení, že vysoká kvalita by mala byť dostupná za primeranú cenu. Všetky naše doplnky výživy sú starostlivo vybrané a testované, aby sme zabezpečili maximálnu účinnosť a bezpečnosť. S hrdosťou oznamujeme, že naše produkty sú zložené len z kvalitných a čisto legálnych surovín, schválené a licencované na predaj vEurópskej únii, čím zaručujeme ich bezkonkurenčnú kvalitu.

kol

Naša cieľová skupina je pestrá a zohľadňuje rôzne potreby športovcov a jednotlivcov v rôznych fázach života. Či už ste vášnivým cvičiteľom v fitness centre, mladým mužom túžiacim po objeme, alebo starším jednotlivcom, ktorý sa stará o svoje zdravie, máme pre vás špeciálne navrhnuté produkty. Pre ženy s cieľom schudnúť ponúkame špecifické spaľovače tukov, zatiaľ čo naši prípravky na objem sú skvelým spoločníkom pre mladých mužov. Venujeme sa aj tým, ktorí necvičia, a preto sme vyvinuli vitamíny a doplnky na klby pre starších ľudí, ktorí si uvedomujú dôležitosť udržiavania celkového zdravia.

S Uber Nutrition sa nestaráte len o svoje telo, ale investujete do kvality života. Pripravte sa na cestu k lepšiemu zdraviu a výkonu s našimi vynikajúcimi doplnkami výživy.

Webová stránka: https://www.uber-nutrition.com/

logo black

 

 

 

Facebooková stránka:

 

lidl 4 3  

 Doplnky výživy najvyššej farmaceutickej kvality.

farmaceuticky uber 

Certifikované doplnky ktoré sú osvedčené a predávané už mnoho rokov.

testo5

Všetok tovar vždy skladom.

tesprotein5