Hydro whey 1kg

 
Akcia Zväčšiť
 

Hydro whey 1kg je kvalitný hydrolyzovaný srvátkový proteín.

€38,90
Kategória Kategórie
Zvoľte variant
Kód tovaru 168/COK Príchuť: čokoláda Skladom €38,90
   
 

SK_1hydro whey info

Hydro whey 1kg je kvalitný hydrolyzovaný srvátkový proteín, Vysoký stupeň filtrácie, ktorý je dosiahnutý v prípravku zabezpečuje najúčinnejšie vstrebanie všetkých obsiahnutých aminokyselín v proteíne. Bez sladidiel, vytvorený pre extrémnu anabolizáciu a rýchlu regeneráciu organizmu obohatený o BCAA a L-Lysin HCL (L-lyzín je nevyhnutným stavebným prvkom pre všetky bielkoviny v tele. L-lyzín hrá hlavnú úlohu pri vstrebávaní vápnika, budovaní svalov, zotavovaní sa po chirurgických zákrokoch alebo zraneniach a pri produkcii telesných hormónov, enzýmov a protilátok). Hydro whey protein je  prípravok, ktorým dokážete v prvých 15 minútach po výkone maximálne naštartovať  anabolický metabolizmus. Prípravok je určený pre profesionálov s vysokými požiadavkami.

 

✅ okamžitá absorcia bez potreby trávenia

✅ okamžité naštartovanie anabolických procesov

✅- maximálna dusíková bilancia vďaka vysokému stupňu hydrolýzy

✅- maximálna regenerácia po výkone

✅- maximálna ochrana pred katabolizmom

 

Dávkovanie: 10 až 20g proteínu rozmiešať v 300ml vody , ideálne po tréningu

Hmotnosť: 1kg

Obsah aminokyselín na 100g:

hydro whey label

 

Zloženie: Srvátkový Proteínový hydrolyzát, L-lyzín HCl, farbivo karamelový prášok, odtučnený kakaový prášok, aróma: čokoláda

Upozornenie  : Nevhodné pre deti do 15 rokov.  Prípravok nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy a osoby s neznášanlivosťou laktózy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale pri teplote od 10 do 25 o C, mimo dosahu malých detí. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Výrobca a distribútor nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym skladovaním či použitím.

Potravina na osobitné výživové účely, na výživu pri intenzívnej svalovej námahe, najmä pre športovcov. Doplnok výživy nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy. 

 

 

UN_1

 

Vítajte v svete Uber Nutrition, vašej spoľahlivej značky doplnkov výživy s dlhoročným odborným pôsobením od roku 2011. Naša filozofia je jednoduchá a priamočiara - kvalita a spokojnosť zákazníka sú pre nás neustále sledovanými hodnotami. Sme hrdí na to, že naše doplnky výživy ponúkajú niečo viac než len nutričnú podporu; spojili sme vedomosti o účinných zloženiach a kombináciách látok, ktoré vytvárajú synergický efekt pre skutočné výsledky optimálny výkon.

Čo nás odlišuje? Naša značka je založená na presvedčení, že vysoká kvalita by mala byť dostupná za primeranú cenu. Všetky naše doplnky výživy sú starostlivo vybrané a testované, aby sme zabezpečili maximálnu účinnosť a bezpečnosť. S hrdosťou oznamujeme, že naše produkty sú zložené len z kvalitných a čisto legálnych surovín, schválené a licencované na predaj vEurópskej únii, čím zaručujeme ich bezkonkurenčnú kvalitu.

kol

Naša cieľová skupina je pestrá a zohľadňuje rôzne potreby športovcov a jednotlivcov v rôznych fázach života. Či už ste vášnivým cvičiteľom v fitness centre, mladým mužom túžiacim po objeme, alebo starším jednotlivcom, ktorý sa stará o svoje zdravie, máme pre vás špeciálne navrhnuté produkty. Pre ženy s cieľom schudnúť ponúkame špecifické spaľovače tukov, zatiaľ čo naši prípravky na objem sú skvelým spoločníkom pre mladých mužov. Venujeme sa aj tým, ktorí necvičia, a preto sme vyvinuli vitamíny a doplnky na klby pre starších ľudí, ktorí si uvedomujú dôležitosť udržiavania celkového zdravia.

S Uber Nutrition sa nestaráte len o svoje telo, ale investujete do kvality života. Pripravte sa na cestu k lepšiemu zdraviu a výkonu s našimi vynikajúcimi doplnkami výživy.

Webová stránka: https://www.uber-nutrition.com/

logo black

 

 

 

Facebooková stránka:

 

lidl 4 3  

 Doplnky výživy najvyššej farmaceutickej kvality.

farmaceuticky uber 

Certifikované doplnky ktoré sú osvedčené a predávané už mnoho rokov.

testo5

Všetok tovar vždy skladom.

tesprotein5