Arginin performance 120 kapsúl

 
 

Akcia 1 + 1 zdarma platí do 24.2 2024  (2 x 120 kapsúl)

L-arginín je esenciálna aminokyselina, ktorá zohráva kľúčovú úlohu v mnohých fyziologických procesoch v tele. Je obzvlášť dôležitá pre tých, ktorí sa venujú fitness a posilňovaniu.

Dostupnosť Skladom
€13,50    
Kód tovaru 123
Kategória Kategórie
 

 

Arginin performance obsahuje 100% čistú formu L-arginin. Je určený pre:

Maximálny svalový rast: Čistý L-arginín je známy svojou schopnosťou podporovať syntézu bielkovín a tým poskytovať optimálny základ pre svalový rast. Pre športovcov, ktorí hľadajú silu a dobrú postavu, je tento produkt dôležitým prvkom v ich strave.

Zlepšená Výkonnosť a Vytrvalosť: L-arginín môže prispieť k lepšiemu prenose kyslíka a živín do svalov, čo vedie k výraznejšiemu zlepšeniu výkonu a vytrvalosti počas náročných tréningov.

Rýchlejšia Regenerácia Svalov: Po intenzívnom tréningu je rýchla regenerácia kľúčová. Čistý L-arginín môže pomôcť minimalizovať svalové poškodenie a urýchliť proces obnovy, umožňujúc vám rýchlejšie sa vrátiť k tréningu.

Čistota a Pohodlie v Kapsulovej Forme: Naša 120-kapsulová forma vám ponúka jednoduché a praktické dávkovanie. Bez nepríjemného miešania prášku môžete ľahko integrovať L-arginín do svojej každodennej rutiny.

Pozitívne vplýva na produkciu rastového hormónu tak, že potláča tvorbu somatostatínu, ktorý blokuje tvorbu rastového hormónu. Rastový hormón pozitívne vplýva na rast svalov a redukcie tuku v tele, spomaľuje starnutie, zlepšuje imunitu a dodáva tvojej pokožke, vlasom a nechtom pružnosť.

Zlepšuje účinky kreatínuexistuje mnoho štúdií a dôkazov,  že arginín môže spolupracovať s kreatínom a prispievať k zlepšeniu jeho účinnosti. Kreatín je známy pre svoju schopnosť zvyšovať energetické zásoby v svaloch, čo môže viesť k zlepšeniu výkonu a rýchlejšiemu nárastu svalovej hmoty.

Napumpovanie svalu a rozšírenie ciev: L-arginín je prekurzor dusíkatého oxidu (NO), látky, ktorá pomáha rozširovať cievy. Zvýšené rozširovanie ciev môže zlepšiť prietok krvi do svalov, čo môže viesť k lepšiemu prenose kyslíka a živín do pracujúcich svalov.

SK_arginin 120kaps

 

 

Jedna dávka (4 kapsule) obsahujú 2400mg čistého kvalitného L-arginínu.

Balenie 120 kapsúl.

Dávkovanie: 4 kasule pred tréningom.

arginin 120kaps

 Zloženie: Aminokyselina L-arginin, želatínová kapsula

Upozornenie: Skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre jedincov do 14 rokov. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Potravina na osobitné výživové účely, na výživu pri intenzívnej svalovej námahe, najmä pre športovcov. Doplnok výživy nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy. 

 

UN_1

 

Vítajte v svete Uber Nutrition, vašej spoľahlivej značky doplnkov výživy s dlhoročným odborným pôsobením od roku 2011. Naša filozofia je jednoduchá a priamočiara - kvalita a spokojnosť zákazníka sú pre nás neustále sledovanými hodnotami. Sme hrdí na to, že naše doplnky výživy ponúkajú niečo viac než len nutričnú podporu; spojili sme vedomosti o účinných zloženiach a kombináciách látok, ktoré vytvárajú synergický efekt pre skutočné výsledky optimálny výkon.

Čo nás odlišuje? Naša značka je založená na presvedčení, že vysoká kvalita by mala byť dostupná za primeranú cenu. Všetky naše doplnky výživy sú starostlivo vybrané a testované, aby sme zabezpečili maximálnu účinnosť a bezpečnosť. S hrdosťou oznamujeme, že naše produkty sú zložené len z kvalitných a čisto legálnych surovín, schválené a licencované na predaj vEurópskej únii, čím zaručujeme ich bezkonkurenčnú kvalitu.

kol

Naša cieľová skupina je pestrá a zohľadňuje rôzne potreby športovcov a jednotlivcov v rôznych fázach života. Či už ste vášnivým cvičiteľom v fitness centre, mladým mužom túžiacim po objeme, alebo starším jednotlivcom, ktorý sa stará o svoje zdravie, máme pre vás špeciálne navrhnuté produkty. Pre ženy s cieľom schudnúť ponúkame špecifické spaľovače tukov, zatiaľ čo naši prípravky na objem sú skvelým spoločníkom pre mladých mužov. Venujeme sa aj tým, ktorí necvičia, a preto sme vyvinuli vitamíny a doplnky na klby pre starších ľudí, ktorí si uvedomujú dôležitosť udržiavania celkového zdravia.

S Uber Nutrition sa nestaráte len o svoje telo, ale investujete do kvality života. Pripravte sa na cestu k lepšiemu zdraviu a výkonu s našimi vynikajúcimi doplnkami výživy.

Webová stránka: https://www.uber-nutrition.com/

logo black

 

 

 

Facebooková stránka:

 

lidl 4 3  

 Doplnky výživy najvyššej farmaceutickej kvality.

farmaceuticky uber 

Certifikované doplnky ktoré sú osvedčené a predávané už mnoho rokov.

testo5

Všetok tovar vždy skladom.

tesprotein5