Vegan protein 1kg

 
 

Ochutený rastlinný bielkovinový proteínový prášok.

€26,90
Kategória Kategórie
Zvoľte variant
Kód tovaru 614/COK Príchuť: čokoláda Skladom €26,90
   
 

 

Vhodné nie len pre vegánov, ale aj osoby s neznášanlivosťou laktózy, prípadne na spestrenie jedálnička.

vegan protein info

Základ tvorí sójový proteínový izolát ako najvhodnejšia náhrada živočíšnych bielkovín. Obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny potrebné pre rast svalovej hmoty s  veľmi nízkym obsahom tuku. Sójový proteínový izolát je veľkým prínosom pre osoby s neznášanlivosťou laktózy a vegetariánov. Izolát je forma filtrácie proteínu s najvyšším obsahom bielkovín.

Použitie sójového proteínu je vhodné aj v nízko kalorických redukčných diétach, vďaka takmer nulovému obsahu tukov a sacharidov.

Vegan protein má príjemnú čokoládovú chuť a predovšetkým vysokú koncentráciu esenciálnych aminokyselín BCAA. 

Dávkovanie:

1 až 3 krát za deň. V priebehu dňa alebo po tréningu 20g (1 zarovnaná odmerka) rozmiešať v 350-400 ml vody. Môžete použiť aj pred spaním.

vegain protein zlozenie

 

vegan protein_ label

Zloženie: Sójový proteínový izolát, prírodná aróma, sukralóza.

Upozornenie  : Nevhodné pre deti do 14 rokov.  Prípravok nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy.  Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale pri teplote od 10 do 25 o C, mimo dosahu malých detí. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Výrobca a distribútor nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym skladovaním či použitím.

Potravina na osobitné výživové účely, na výživu pri intenzívnej svalovej námahe, najmä pre športovcov. Doplnok výživy nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy.