Artro24 / 60 tabliet

 
Akcia Novinka Tip Zväčšiť
 

8 zložková kĺbová výživa so skvelým obsahom najdôležitejších látok potrebných pre výživu kĺbov, chrupaviek a šliach.

 

Dostupnosť Skladom
€13,60    
Kód tovaru 120
Kategória Kĺbová výživa
 

 

ARTRO24 - Kĺbová výživa určená na prevenciu, ochranu a lepšiu regeneráciu kĺbov a šliach. Jeho zložkami sú látky dôležité pre syntézu tkanív, zodpovedných za pevnosť a pružnosť chrupaviek a kĺbov. Kĺby aktívneho športovca sú omnoho zaťaženejšie preto by mal aktívny športovec obzvlášť dbať na ich regeneráciu.

 Výživa pohybového aparátu by nemala chýbať ani pri zvýšenej telesnej námahe ako aj pri prvých náznakoch jeho oslabenia.

8 zložková kĺbová výživa so skvelým obsahom najdôležitejších látok potrebných pre výživu kĺbov, chrupaviek a šliach.

✅Základ tvorí glukosamínsulfát, MSM, chondroitínsulfát a kolagén.

✅Ako jediný obsahuje unikátny extrakt zo žraločej chrupavky, ktorý je najúčinnejšou látkou pre ochranu a obnovu kĺbov.

✅Vhodný pre pravidelné užívanie výkonnostných športovcov a tiež pri prvých náznakoch oslabenia kĺbových a šliach.

✅Vhodný taktiež aj pre nešportovca, ktorý potrebuje rýchlejšie zregenerovať pohybový aparatát

 

Popis aktívnych látok:

Glukosamín  je telu vlastná, bázická zlúčenina , ktorá vzniká z glukózy.  Je jednou z hlavných zložiek kĺbových chrupaviek , kde viaže vodu a prispieva k  pružnosti. Je súčasťou liekov a doplnkov stravy, ktoré sa užívajú pri artróze . Vzhľadom k tomu, že ide o telu vlastné látku, je často označovaný ako "kĺbová výživa". Podstata pôsobenia však spočíva v tom, že je schopný priaznivo ovplyvniť rovnováhu metabolických dejov prebiehajúcich v chrupavke.

Chondroitín Je ďalšou základnou a potrebnou zložkou hmoty chrupaviek a “magnetom na tekutiny” je mukopolysacharid chondroitín. Bioaktívnou formou chondroitínu je chondroitinsulfát vďaka svojmu silnému negatívnemu náboju a efektívnemu viazaniu vody v chrupavke a tiež zaisťuje pružnosť chrupavky.  Spolu s glukosamínom tvoria kombináciu používanú ako základ takmer v každej kĺbovej výžive. 

Vitamín C  pôsobí proti oxidačnému stresu, ktorý je často príčinou i následkom zápalových ochorení. Vápnik (Kalcium): - je potrebný pre udržiavanie správneho stavu kostí a zubov - napomáha správnemu fungovaniu svalov.

MSM (metylsulfonyl¬metán) Prírodné antihistaminikum, zmierňuje potravinové alergie resp. alergie zo životného prostredia. Redukuje zápaly a opuchy kĺbov, znižuje bolesti, odstraňuje svalové kŕče, bolesti chrbta a svalov a prináša úľavu pri akútnych športových zraneniach (natiahnutie svalov a šliach).

Žraločia chrupavka je výživový doplnok, ktorý má dlhú tradíciu v čínskej medicíne a v Ázii, a je vyhľadávaný hlavne z dôvodu blahodárnych účinkov na pohybový aparát. Je to komplex mukopolysacharidov, ktorý obsahuje kolagén a nebielkovinové substancie- glukosamín a chondroitín.

Balenie:60 tabliet

Denná dávka: 2 tablety pred jedlom, zapiť vodou. Zloženie: lukozamín sulfát, hydrolyzát želatíny, chondroitin sulfát extrakt zo žraločej chrupavky, MSM (Methylsulfonylmetan), Coral calcium (uhličitan vápenatý), Vitamín C, Kurkuma longa extrakt, deliaca látka (stearan horečnatý, fosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulóza)

artro24 info

artro24 label

Zloženie: Glukozamín sulfát, hydrolyzát želatíny, chondroitín sulfát, extrakt zo žraločej chrupavky, MSM (methylsulfonylmetán), coral calcium (uhličitan vápenatý), vitamín C, extrakt kurkuma longa, deliaca látka (stearan horečnatý, fosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza).

Upozornenie: Doplnok výživy nie je liek a nezaručuje liečebné účinky. Doplnok výživy nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre jedincov do 15 rokov. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy.Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Pred užívaním sa poraďte s lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Potravina na osobitné výživové účely.  Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

 

 

UN_1

 

Vítajte v svete Uber Nutrition, vašej spoľahlivej značky doplnkov výživy s dlhoročným odborným pôsobením od roku 2011. Naša filozofia je jednoduchá a priamočiara - kvalita a spokojnosť zákazníka sú pre nás neustále sledovanými hodnotami. Sme hrdí na to, že naše doplnky výživy ponúkajú niečo viac než len nutričnú podporu; spojili sme vedomosti o účinných zloženiach a kombináciách látok, ktoré vytvárajú synergický efekt pre skutočné výsledky optimálny výkon.

Čo nás odlišuje? Naša značka je založená na presvedčení, že vysoká kvalita by mala byť dostupná za primeranú cenu. Všetky naše doplnky výživy sú starostlivo vybrané a testované, aby sme zabezpečili maximálnu účinnosť a bezpečnosť. S hrdosťou oznamujeme, že naše produkty sú zložené len z kvalitných a čisto legálnych surovín, schválené a licencované na predaj vEurópskej únii, čím zaručujeme ich bezkonkurenčnú kvalitu.

kol

Naša cieľová skupina je pestrá a zohľadňuje rôzne potreby športovcov a jednotlivcov v rôznych fázach života. Či už ste vášnivým cvičiteľom v fitness centre, mladým mužom túžiacim po objeme, alebo starším jednotlivcom, ktorý sa stará o svoje zdravie, máme pre vás špeciálne navrhnuté produkty. Pre ženy s cieľom schudnúť ponúkame špecifické spaľovače tukov, zatiaľ čo naši prípravky na objem sú skvelým spoločníkom pre mladých mužov. Venujeme sa aj tým, ktorí necvičia, a preto sme vyvinuli vitamíny a doplnky na klby pre starších ľudí, ktorí si uvedomujú dôležitosť udržiavania celkového zdravia.

S Uber Nutrition sa nestaráte len o svoje telo, ale investujete do kvality života. Pripravte sa na cestu k lepšiemu zdraviu a výkonu s našimi vynikajúcimi doplnkami výživy.

Webová stránka: https://www.uber-nutrition.com/

logo black

 

 

 

Facebooková stránka:

 

lidl 4 3  

 Doplnky výživy najvyššej farmaceutickej kvality.

farmaceuticky uber 

Certifikované doplnky ktoré sú osvedčené a predávané už mnoho rokov.

testo5

Všetok tovar vždy skladom.

tesprotein5