Artro24 60tab

 
Akcia Novinka Tip Zväčšiť
 

8 zložková kĺbová výživa so skvelým obsahom najdôležitejších látok potrebných pre výživu kĺbov, chrupaviek a šliach.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €16
Ušetríte €2,40 (–15 %)
€13,60    
Kód tovaru 120
Kategória Kĺbová výživa
 

 

ARTRO24 - Kĺbová výživa určená na prevenciu, ochranu a lepšiu regeneráciu kĺbov a šliach. Jeho zložkami sú látky dôležité pre syntézu tkanív, zodpovedných za pevnosť a pružnosť chrupaviek a kĺbov. Kĺby aktívneho športovca sú omnoho zaťaženejšie preto by mal aktívny športovec obzvlášť dbať na ich regeneráciu.

 Výživa pohybového aparátu by nemala chýbať ani pri zvýšenej telesnej námahe ako aj pri prvých náznakoch jeho oslabenia.

8 zložková kĺbová výživa so skvelým obsahom najdôležitejších látok potrebných pre výživu kĺbov, chrupaviek a šliach.

✅Základ tvorí glukosamínsulfát, MSM, chondroitínsulfát a kolagén.

✅Ako jediný obsahuje unikátny extrakt zo žraločej chrupavky, ktorý je najúčinnejšou látkou pre ochranu a obnovu kĺbov.

✅Vhodný pre pravidelné užívanie výkonnostných športovcov a tiež pri prvých náznakoch oslabenia kĺbových a šliach.

✅Vhodný taktiež aj pre nešportovca, ktorý potrebuje rýchlejšie zregenerovať pohybový aparatát

P

Popis aktívnych látok:

Glukosamín  je telu vlastná, bázická zlúčenina , ktorá vzniká z glukózy.  Je jednou z hlavných zložiek kĺbových chrupaviek , kde viaže vodu a prispieva k  pružnosti. Je súčasťou liekov a doplnkov stravy, ktoré sa užívajú pri artróze . Vzhľadom k tomu, že ide o telu vlastné látku, je často označovaný ako "kĺbová výživa". Podstata pôsobenia však spočíva v tom, že je schopný priaznivo ovplyvniť rovnováhu metabolických dejov prebiehajúcich v chrupavke.

Chondroitín Je ďalšou základnou a potrebnou zložkou hmoty chrupaviek a “magnetom na tekutiny” je mukopolysacharid chondroitín. Bioaktívnou formou chondroitínu je chondroitinsulfát vďaka svojmu silnému negatívnemu náboju a efektívnemu viazaniu vody v chrupavke a tiež zaisťuje pružnosť chrupavky.  Spolu s glukosamínom tvoria kombináciu používanú ako základ takmer v každej kĺbovej výžive. 

Vitamín C  pôsobí proti oxidačnému stresu, ktorý je často príčinou i následkom zápalových ochorení. Vápnik (Kalcium): - je potrebný pre udržiavanie správneho stavu kostí a zubov - napomáha správnemu fungovaniu svalov.

MSM (metylsulfonyl¬metán) Prírodné antihistaminikum, zmierňuje potravinové alergie resp. alergie zo životného prostredia. Redukuje zápaly a opuchy kĺbov, znižuje bolesti, odstraňuje svalové kŕče, bolesti chrbta a svalov a prináša úľavu pri akútnych športových zraneniach (natiahnutie svalov a šliach).

Žraločia chrupavka je výživový doplnok, ktorý má dlhú tradíciu v čínskej medicíne a v Ázii, a je vyhľadávaný hlavne z dôvodu blahodárnych účinkov na pohybový aparát. Je to komplex mukopolysacharidov, ktorý obsahuje kolagén a nebielkovinové substancie- glukosamín a chondroitín.

Balenie:60 tabliet

Denná dávka: 2 tablety pred jedlom, zapiť vodou. Zloženie: lukozamín sulfát, hydrolyzát želatíny, chondroitin sulfát extrakt zo žraločej chrupavky, MSM (Methylsulfonylmetan), Coral calcium (uhličitan vápenatý), Vitamín C, Kurkuma longa extrakt, deliaca látka (stearan horečnatý, fosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulóza)

artro24 info

artro24 label

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
P Avatar autora 9.3.2021 10:36
Pri doporučenom dávkovaní vyjde jedno balenie na jeden mesiac, začnite predávať väčšie balenia aspoň na 3 mesiace, väčšia plastová nádoba by bola ekologickejšia aj ekonomickejšia, alebo chcete zarábať na doprave?
Odpovedať
A Avatar autora 9.3.2021 10:55
Nie na poštovnom nemáme nič navyše, ako to čo mi platíme prepravcovi. (Dokonca pri niektorých kde je poštovné zdarma sme vrámci dopravy stratový) Menšie balenie je z dôvodu dopytu po menších baleniach. Moc ekologicky neušetríte, lebo hmotnosť toho plastu na väčšie balenie by bola ekvivalentná tomu o čo je väčšie to balenie obsahovo.
T Avatar autora 11.12.2019 10:26
Fakt kvalitné zloženie. Dobrá cena, odporúčam
Odpovedať

logo uber png

Značka športovej výživy Uber Nutrition®  je predávaná na Slovenskom od roku 2011. Zameranie doplnkov výživy Uber Nutrition je najmä na vysoko efektívne a zároveň čisto legálne zloženia - všetky produkty sú schválené úradom verejného zdravotníctva. 

Webová stránka: https://www.uber-nutrition.com/

Facebooková stránka:

 

lidl 4 3  

 Doplnky výživy najvyššej farmaceutickej kvality.

farmaceuticky uber 

Certifikované doplnky ktoré sú osvedčené a predávané už mnoho rokov.

testo5

Všetok tovar vždy skladom.

tesprotein5