100% Kreatín Monohydrát 1kg

 
 

 100% čistý kreatín monohydrát.

Dostupnosť Skladom
€36,90    
Kód tovaru 87
Kategória Kreatín
 

 SK creatine1kg_1

100% čistý kreatín monohydrát.

Kreatín je kráľom výživových doplnkov. Monohydrát je najštudovanejšia dostupná forma kreatínu. Stovky klinických štúdií ukazujú, že táto zložka môže výrazne a zmysluplne zlepšiť výsledky vášho tréningu.

Najkvalitnejšia forma 100% čistého kreatín monohydrátu.

✅ Rast svalov

✅ Výkon v športe

✅ Najvyššia kvalita

100% čistý kreatín monohydrát. Ideálny doplnok pre každého, kto chce nabrať svalovú hmotu. Zadržiava vodu vo svalovej bunke a tým ju udržiava v anabolickom stave.

Vhodné pre rýchly rast svalov a sily.

SK_creatine1kg_2

 

Dávkovanie:
Zmiešajte 1 odmerku (5g) prípravku s 500 ml vášho obľúbeného nápoja. Ideálne džús s obsahom sacharidov pre lepšie vstrebanie.
Plniaca fáza: počas prvého týždňa užívajte 20g denne (4-krát po 5 g), dve dávky pred a dve po tréningu.
Udržiavacia fáza: po 1. týždni užívajte 10g denne (5g pred a 5g po tréningu).

Zloženie:  1 g Creatine Monohydrate obsahuje 1g kvalitného kreatínu monohydrátu.

Upozornenie: Potravina určená pre zvláštnu výživu. Nevhodný pre deti a mládež do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. 

Potravina na osobitné výživové účely, na výživu pri intenzívnej svalovej námahe, najmä pre športovcov. Doplnok výživy nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy. 

 

 

 

UN_1

 

Vítajte v svete Uber Nutrition, vašej spoľahlivej značky doplnkov výživy s dlhoročným odborným pôsobením od roku 2011. Naša filozofia je jednoduchá a priamočiara - kvalita a spokojnosť zákazníka sú pre nás neustále sledovanými hodnotami. Sme hrdí na to, že naše doplnky výživy ponúkajú niečo viac než len nutričnú podporu; spojili sme vedomosti o účinných zloženiach a kombináciách látok, ktoré vytvárajú synergický efekt pre skutočné výsledky optimálny výkon.

Čo nás odlišuje? Naša značka je založená na presvedčení, že vysoká kvalita by mala byť dostupná za primeranú cenu. Všetky naše doplnky výživy sú starostlivo vybrané a testované, aby sme zabezpečili maximálnu účinnosť a bezpečnosť. S hrdosťou oznamujeme, že naše produkty sú zložené len z kvalitných a čisto legálnych surovín, schválené a licencované na predaj vEurópskej únii, čím zaručujeme ich bezkonkurenčnú kvalitu.

kol

Naša cieľová skupina je pestrá a zohľadňuje rôzne potreby športovcov a jednotlivcov v rôznych fázach života. Či už ste vášnivým cvičiteľom v fitness centre, mladým mužom túžiacim po objeme, alebo starším jednotlivcom, ktorý sa stará o svoje zdravie, máme pre vás špeciálne navrhnuté produkty. Pre ženy s cieľom schudnúť ponúkame špecifické spaľovače tukov, zatiaľ čo naši prípravky na objem sú skvelým spoločníkom pre mladých mužov. Venujeme sa aj tým, ktorí necvičia, a preto sme vyvinuli vitamíny a doplnky na klby pre starších ľudí, ktorí si uvedomujú dôležitosť udržiavania celkového zdravia.

S Uber Nutrition sa nestaráte len o svoje telo, ale investujete do kvality života. Pripravte sa na cestu k lepšiemu zdraviu a výkonu s našimi vynikajúcimi doplnkami výživy.

Webová stránka: https://www.uber-nutrition.com/

logo black

 

 

 

Facebooková stránka:

 

lidl 4 3  

 Doplnky výživy najvyššej farmaceutickej kvality.

farmaceuticky uber 

Certifikované doplnky ktoré sú osvedčené a predávané už mnoho rokov.

testo5

Všetok tovar vždy skladom.

tesprotein5