Beef Protein 1kg

 
 

Proteín z hydrolyzovaného hovädzieho mäsa.

€36
Kategória Proteíny
Zvoľte variant
Kód tovaru 147/COK Príchuť: čokoláda Skladom €36
   
 

 

SK_beef protein info

Skvelý peptidovo - aminokyselinový prípravok z hydrolyzovaného hovädzieho mäsa.

Tento hovädzí hydrolyzát zaručuje najvyššiu možnú využiteľnosť prijatých aminokyselín a tým zabudovanie do svalov s minimálnou záťažou pre organizmus. Beef proteín je vhodný najmä pre športovcov, ktorí potrebujú výživový doplnok na podporu rastu svalovej hmoty a obohatenie jedálnička aj o iné zdroje ako je tradičný srvátkový proteín. 

Keďže prípravok neobsahuje mliečne proteíny, je zvlášť pre ľudí s neznášanlivosťou laktózy a aj  pre vyrysovanie svalov pod tenkou pokožkou. Neobsahuje takmer žiadne sacharidy!

Vedecky formulovaná kombinácia živočíšnych hydrolyzátov použitá v prípravku (podložená výsledkami dlhodobého výskumu MAX PLANKOVHO inštitútu v Nemecku), dosahuje doteraz najvyššiu publikovanú biologickú hodnotu BV medzi známymi živočíšnymi (beef) preparátmi. Týmto zaručuje najvyššiu možnú využiteľnosť prijatých aminokyselín a tým zabudovanie do svalov s minimálnou záťažou pre organizmus.

 

Doporučené dávkovanie:

Jednu kopcovitú odmerku (25g)  v 250 ml vlažnej vody 2x denne a to ráno a po tréningu, alebo večer.  

beef label ult

Zloženie: Hovädzí proteín hydrolyzovaný, vaječný proteín, aróma, sukralóza Splenda®, acesulfam K.

Upozornenie  : Nevhodné pre deti do 15 rokov.  Prípravok nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy.  Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale pri teplote od 10 do 25 o C, mimo dosahu malých detí. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Výrobca a distribútor nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym skladovaním či použitím.

Potravina na osobitné výživové účely, na výživu pri intenzívnej svalovej námahe, najmä pre športovcov. Doplnok výživy nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy. 

 

UN_1

 

Vítajte v svete Uber Nutrition, vašej spoľahlivej značky doplnkov výživy s dlhoročným odborným pôsobením od roku 2011. Naša filozofia je jednoduchá a priamočiara - kvalita a spokojnosť zákazníka sú pre nás neustále sledovanými hodnotami. Sme hrdí na to, že naše doplnky výživy ponúkajú niečo viac než len nutričnú podporu; spojili sme vedomosti o účinných zloženiach a kombináciách látok, ktoré vytvárajú synergický efekt pre skutočné výsledky optimálny výkon.

Čo nás odlišuje? Naša značka je založená na presvedčení, že vysoká kvalita by mala byť dostupná za primeranú cenu. Všetky naše doplnky výživy sú starostlivo vybrané a testované, aby sme zabezpečili maximálnu účinnosť a bezpečnosť. S hrdosťou oznamujeme, že naše produkty sú zložené len z kvalitných a čisto legálnych surovín, schválené a licencované na predaj vEurópskej únii, čím zaručujeme ich bezkonkurenčnú kvalitu.

kol

Naša cieľová skupina je pestrá a zohľadňuje rôzne potreby športovcov a jednotlivcov v rôznych fázach života. Či už ste vášnivým cvičiteľom v fitness centre, mladým mužom túžiacim po objeme, alebo starším jednotlivcom, ktorý sa stará o svoje zdravie, máme pre vás špeciálne navrhnuté produkty. Pre ženy s cieľom schudnúť ponúkame špecifické spaľovače tukov, zatiaľ čo naši prípravky na objem sú skvelým spoločníkom pre mladých mužov. Venujeme sa aj tým, ktorí necvičia, a preto sme vyvinuli vitamíny a doplnky na klby pre starších ľudí, ktorí si uvedomujú dôležitosť udržiavania celkového zdravia.

S Uber Nutrition sa nestaráte len o svoje telo, ale investujete do kvality života. Pripravte sa na cestu k lepšiemu zdraviu a výkonu s našimi vynikajúcimi doplnkami výživy.

Webová stránka: https://www.uber-nutrition.com/

logo black

 

 

 

Facebooková stránka:

 

lidl 4 3  

 Doplnky výživy najvyššej farmaceutickej kvality.

farmaceuticky uber 

Certifikované doplnky ktoré sú osvedčené a predávané už mnoho rokov.

testo5

Všetok tovar vždy skladom.

tesprotein5